Autorent esinduses Brussels Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Brussels Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Brussels Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Brussels Lennujaam

Aadress

Arrival Hall, 1930 Zaventem, Belgia
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
06:30 - 23:00
Riigipühad
06:30 - 23:00

Teenused esinduses: Brussels Lennujaam

Sixt autorent Brüsseli lennujaamas Belgias

Sixt autorent Brüsseli lennujaamas Belgias

Alustage oma reisi auto rentimisega Sixt Brüsseli lennujaama esindusest, kuna meie juurest leiate kvaliteetsed autod ja mõistlikud hinnad. Saadaval on uusimad mudelid, alates sportautodest lõpetades ökonoomsete linnaautodega. Muidugi on võimalus juurde võtta ka kõik lisad, mida te vajate. Me pakume näiteks laste turvatoole- ja hälle, lisajuhi teenust, navigatsiooniseadmeid, lihtsalt andke meile teada, mida te soovite. Kohapeal ootab teid ka Express lett, mis aitab vältida järjekordasid. Auto rentimine Brüsseli lennujaamast on vaid mõne kliki kaugusel ning peale seda saate lennujaamast mugavalt oma reisi alustada. Pange tähele, et alati ei pruugi saadaval olla täpne mudel vaid sama kategooria, kuid pool tundi enne esindusse jõudmist saate Sixti mobiilirakenduse vahendusel valida ka täpse mudeli, mida te soovite.
Brüsseli lennujaamast Flaami piirkonnas Zeventemis asuva Brüsseli lennujaama, lühidalt lihtsalt BRU, ajalugu ulatub 1940. aastasse ning tänapäeval pakub see erinevate lennufirmade lende paljudesse sihtkohtadesse. Kesklinn asub lennujaamast umbes pooletunnise sõidu kaugusel, seega mugavaim viis oma reisi alustamiseks on rendiauto võtmine Sixt Brüsseli lennujaama esindusest. Selle leiate te saabumiste hallist ning nii jõuate oma sihtpunkti kiiresti ja muretult.
Avasta Belgiat Brüsseli lennujaamast võetud rendiautoga Brüssel on Belgia ning ka Euroopa Liidu pealinn. Autorent otse Brüsseli lennujaamast on mugavaim viis avastada pealinna erinevaid rajoone, kus ootavad teid ees kultuur, muuseumid ja maitsev kohalik köök. Palais Royal kuningapalee, Victor Horta muuseum ja Brüsseli raekojaplats on vaid mõned näited sellest, mida tasub külastada. Euroopa Liidu rajoon on populaarne koht jalutuskäiguks, kust leiate lisaks poliitikaga seonduvale ka põnevaid muuseume. Linnast väljapoole jääb samuti huvitavaid kohti, nagu näiteks looduskaunis Groene Gordel (Roheline Vöö). Ligi tunnise sõidu kaugusel Brüsselist on teemantikaubanduse keskus ja sadamalinn Antwerpen ning umbes sama kaugele jääb ka oma keskaegse arhitektuuri poolest tuntud nüüdne ülikoolilinn Gent. Võtke oma Belgia reisist maksimum kasutades Sixt autorenti!
Show more

Hea teada esindusest Brussels Lennujaam rentides

Mis on esinduses Brussels Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Brussels Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Brussels Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Brussels Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,5
4310 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,8)
Sõiduki tagastamine
(4,6)
Sõiduk
(4,6)

KKK rendi kohta rendikontoris Brussels Lennujaam

Kas esinduses Brussels Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Brussels Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Brussels Lennujaam

Näita rohkem