Autorent
Bilbao Lennujaam
Kokkuvarisemine
Hispaania // Bilbao // Bilbao Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Bilbao Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Aeropuerto de Bilbao
  48180 Loiu ES +34-871180192
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: BIO
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 23:30
Riigipühad07:00 - 23:30
 
 24 h tagastus

Autorent Bilbao Lennujaamas Hispaanias

Auto rentimine Bilbao Lennujaamast on mugav, kui kasutate Sixti teenuseid. Meie valikus on lai valik erinevaid rendiautosid, mille hulgast leiate kindlasti enda vajadustele ja eelarvele sobiva sõiduki. Need, kes tahavad võimsust ja nelikvedu, saavad valida meie džiipide hulgast, aga muidugi on saadaval ka väikesed ja ökonoomsed linnaautod. Hispaania kliima nautijad leiavad valikust kabrioletid ning kui on vaja transportida suuremaid esemeid, on olemas isegi veokid. Kõik autod on uued ja kvaliteetsed ning esindatud on ka premium-klassi tootjate margid. Muidugi pakume autole ka vajalikke lisasid, nagu näiteks navigatsioonisüsteem, lapse turvatool või lisajuhi teenus. Teie eriti mugavaks teenindamiseks saab nutitelefoni rakenduse abil 30 minutit enne Bilbao Lennujaama esindusse saabumist valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.

Bilbao Lennujaama info

Bilbao Lennujaam, lühidalt BIO, on Hispaanias asuva autonoomse Baski piirkonna tähtsaim lennujaam. Bilbao kesklinna on lennujaamast üheksa kilomeetrit – rentige auto ja nautige teed, kuhu te ka edasi ei suunduks. Sixti esinduse leiate kui järgite peale saabumiste ala turvakontrollist väljumist autorendi juurde suunavaid silte, asume P1 tasandil. Et saaksite oma reisi muretult planeerida, siis on rendiauto kättesaamine ja tagastus Bilbao Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.

Sixtiga ümbrust avastamas

Põhja-Hispaanias asuvas Bilbao linnas on palju tegevust ja vaatamisväärsusi. Kui te soovite tutvuda ümbrusega, siis miks mitte kasutada Bilbao Lennujaama Sixt autorenti? Seal on õitseva majandusega kesklinn, kust leiate pilvelõhkujad ning ka ajaloolise arhitektuuriga naabruskonnad. Külastage kindlasti Guggenheimi Muuseumit, mis on eriti kuulus just oma välise arhitektuuri tõttu, kuid kindlasti tasub tutvuda ka sellega, mis jääb hoone sisse. Samuti tasub ära mainida Bilbao Kaunite Kunstide Muuseum (Museo de Bellas Artes), kus on kunsti keskajast kuni modernseni. Kui soovite veeta aega roheluses, siis sõitke Doña Casilda parki, mis asub põnevas Indautxu linnaosas. Autoga on suurepäraselt ligipääsetav Playa de Azkorri rand, kus saate nautida Biskaia lahe ääres jalutamist. Rendiauto Bilbao Lennujaama Sixtist on suurepärane viis ümbrusega tutvumiseks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 23:30
Riigipühad07:00 - 23:30

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Bilbao Lennujaam BIO Aeropuerto de Bilbao 48180 Loiu 43.305569, -2.905798 +34-871180192

Sixt asukoht Bilbao Lennujaam BIO

Aeropuerto de Bilbao
48180 Loiu
 
Telefoni nr. +34-871180192

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus