Autorent
Eivissa Lennujaam
Kokkuvarisemine
Hispaania // Ibiza // Eivissa Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Eivissa Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Zona rent a car - Llegadas
  07818 Sant Jordi de Ses Salines ES +34-871180192
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: IBZ
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00
 
 24 h tagastus

Autorent Ibiza Lennujaamas Hispaanias

Kui otsustate auto rentida Ibiza Lennujaama Sixtist, siis ootavad teid ees kvaliteetsed ja stiilsed autod. Pakume erineva suuruse ja mahutavusega rendiautosid, alates ökonoomsetest linnasõidukitest kuni premium-klassi brändideni. Kui otsite midagi luksuslikku, siis on valikus sportautod ja kabrioletid. Linnast välja jäävaga tutvumiseks sobivad aga ideaalselt maasturid. Esindatud on tootjad nagu BMW, Mercedes-Benz ja paljud teised. Auto rentimine Ibiza Lennujaamast on vaid mõne kliki kaugusel, kui te teete oma broneeringu internetis või mobiilirakenduse vahendusel. Saate oma reisi veelgi hõlbustada, kasutades valikus olevat lisavarustust, nagu näiteks navigatsiooniseade. Turvatunde tagamiseks on saadaval on erinevad kindlustuspaketid, on olemas ka spetsiaalne alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Pool tundi enne Ibiza Lennujaama jõudmist saate Sixti äpi kaudu valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.

Ibiza Lennujaama info

Ibiza Lennujaam (IBZ) on tuntud ka Eivissa Lennujaamana ning see teenindab Ibizat ning ka Formentera saart. Enamus lendudest jääb suvehooajale ning aastas teenindab see kokku üle kuue miljoni reisija. Saare pealinn kannab samuti nime Ibiza ning see jääb lennujaamast vaid seitsme kilomeetri kaugusele – auto rentimine on kiireim viis edasi liikumiseks. Sixti esinduse leiate pagasi kättesaamise ala kõrvalt, tunnete meid ära oranži tunnusvärvi järgi. Et reisiplaanide tegemine oleks stressivaba, siis on rendiauto kättesaamine Ibiza Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.

Sixtiga Ibizat avastamas

Ibiza on Baleaari saarestikus asuv saar, mis on Vahemeres. See on populaarne puhkusesihtkoht, kus saab nautida nii pidusid kui loodust. Auto rentimine otse Ibiza Lennujaamast on kõige mugavam, soodsam ja paindlikum transport, kui soovite selle põneva saarega tutvuda. See on paljude rikaste ja kuulsate meelispaik puhkamiseks ja on samuti tuntud oma pööraste pidude ja ööelu poolest. Külastage saare põhjapool asuvat valgete majadega traditsioonilist külla San Miguel. Ibiza linn kuulub UNESCO maailmapärandite hulka, pakkudes küllaldaselt kaunist arhitektuuri ja kultuuri. Seal on ohtralt kauneid randasid, nagu näiteks Cala Gracio ja Es Canar, kus saab aja maha võtta ja nautida sporti, snorgeldamist ja loodust. Sixt autorent Ibiza Lennujaamast on parim valik transpordiks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Eivissa Lennujaam IBZ Zona rent a car - Llegadas 07818 Sant Jordi de Ses Salines 38.876584, 1.368340 +34-871180192

Sixt asukoht Eivissa Lennujaam IBZ

Zona rent a car - Llegadas
07818 Sant Jordi de Ses Salines
 
Telefoni nr. +34-871180192

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus