Autorent esinduses Eivissa Lennujaam

 

105+ riigis

Autorent üle maailma enam kui 110 aastat

Premium autopark

Meie autoga tunnete enda alati esmaklassilise kliendina

Uued autod

Meil on saadaval uusimad autod

Täielikult digitaalne

Unustage järjekorrad rendipunktis

Juhised esindusse: Eivissa Lennujaam

Aadress

Zona rent a car - Llegadas, 07818 Sant Jordi de Ses Salines, Hispaania
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
07:00 - 00:00
Riigipühad
07:00 - 00:00

Teenused esinduses: Eivissa Lennujaam

Autorent Ibiza Lennujaamas Hispaanias

Autorent Ibiza Lennujaamas Hispaanias

Kui otsustate auto rentida Ibiza Lennujaama Sixtist, siis ootavad teid ees kvaliteetsed ja stiilsed autod. Pakume erineva suuruse ja mahutavusega rendiautosid, alates ökonoomsetest linnasõidukitest kuni premium-klassi brändideni. Kui otsite midagi luksuslikku, siis on valikus sportautod ja kabrioletid. Linnast välja jäävaga tutvumiseks sobivad aga ideaalselt maasturid. Esindatud on tootjad nagu BMW, Mercedes-Benz ja paljud teised. Auto rentimine Ibiza Lennujaamast on vaid mõne kliki kaugusel, kui te teete oma broneeringu internetis või mobiilirakenduse vahendusel. Saate oma reisi veelgi hõlbustada, kasutades valikus olevat lisavarustust, nagu näiteks navigatsiooniseade. Turvatunde tagamiseks on saadaval on erinevad kindlustuspaketid, on olemas ka spetsiaalne alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Pool tundi enne Ibiza Lennujaama jõudmist saate Sixti äpi kaudu valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.
Ibiza Lennujaama info Ibiza Lennujaam (IBZ) on tuntud ka Eivissa Lennujaamana ning see teenindab Ibizat ning ka Formentera saart. Enamus lendudest jääb suvehooajale ning aastas teenindab see kokku üle kuue miljoni reisija. Saare pealinn kannab samuti nime Ibiza ning see jääb lennujaamast vaid seitsme kilomeetri kaugusele – auto rentimine on kiireim viis edasi liikumiseks. Sixti esinduse leiate pagasi kättesaamise ala kõrvalt, tunnete meid ära oranži tunnusvärvi järgi. Et reisiplaanide tegemine oleks stressivaba, siis on rendiauto kättesaamine Ibiza Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.
Sixtiga Ibizat avastamas Ibiza on Baleaari saarestikus asuv saar, mis on Vahemeres. See on populaarne puhkusesihtkoht, kus saab nautida nii pidusid kui loodust. Auto rentimine otse Ibiza Lennujaamast on kõige mugavam, soodsam ja paindlikum transport, kui soovite selle põneva saarega tutvuda. See on paljude rikaste ja kuulsate meelispaik puhkamiseks ja on samuti tuntud oma pööraste pidude ja ööelu poolest. Külastage saare põhjapool asuvat valgete majadega traditsioonilist külla San Miguel. Ibiza linn kuulub UNESCO maailmapärandite hulka, pakkudes küllaldaselt kaunist arhitektuuri ja kultuuri. Seal on ohtralt kauneid randasid, nagu näiteks Cala Gracio ja Es Canar, kus saab aja maha võtta ja nautida sporti, snorgeldamist ja loodust. Sixt autorent Ibiza Lennujaamast on parim valik transpordiks!
Show more
Hea teada esindusest Eivissa Lennujaam rentides
Mis on esinduses Eivissa Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Eivissa Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Eivissa Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Eivissa Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid
Klientide hinnangud ja tagasiside
4,6
1952 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(5,0)
Sõiduki tagastamine
(4,8)
Sõiduki üleandmine
(4,8)
KKK rendi kohta rendikontoris Eivissa Lennujaam
Kas esinduses Eivissa Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Eivissa Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Eivissa Lennujaam

    Näita rohkem