Autorent
Jerez Lennujaam
Kokkuvarisemine
Hispaania // Jerez de la Frontera // Jerez Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Jerez Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Zona rent a car - Llegadas
  11401 Jerez de la Frontera ES +34-871180192
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: XRY
Lahtioleku ajad
Es. - Te.08:00 - 22:00
Ko.08:00 - 18:30
Ne. - Pü.08:00 - 22:00
Riigipühad08:00 - 22:00
 
 24 h tagastus

Sixt autorent Jerezi Lennujaamas ootab teid!

Auto rentimine Jerezi Lennujaamast on äärmiselt lihtne ja mugav, kui otsustate Sixti kasuks. Me pakume laia valikut erinevaid sõidukeid, alates ökonoomsetest linnaautodest kuni džiipideni. Muidugi on valikus ka kabrioletid ja sportautod. Kui otsite kvaliteeti, kuid samal ajal ka mõistlikku hinda, siis meie esindusest leiate kindlasti midagi sobivat. Muidugi pakume autodele ka vajalikke lisasid, nagu näiteks navigatsioonisüsteem või lapse turvatool. Vaadake meie koduleheküljelt viimaseid pakkumisi, mille hulgas on kindlustuspaketid ja piiramatu kilometraaž. Rendiauto Jerezi Lennujaamast on vaid mõne kliki kaugusel. Olete oodatud ka meie esindusse kohapeal, et leida just teie soovidele vastav pakkumine. Pange tähele, et broneeringu tegemisel Jerezi Lennujaamast valite sõiduki kategooria, kuid mitte kindlat rendiauto mudelit.

Jerezi Lennujaama info

Jerezi Lennujaam, lühidalt lihtsalt XRY, on tuntud ka La Parra Lennujaamana. See on Lõuna-Hispaanias ning jääb Jerez de la Frontera linnast 8 kilomeetri kaugusele, Cadiz on 45 kilomeetrit eemal ja Sevillasse on 95 kilomeetrit – kuhu te ka teel ei oleks, auto rentimine annab liikumisvabaduse. Sixti esinduse leiate saabumiste hallist auto rentimise tsoonist. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et teie reis saaks kiirelt jätkuda. Selleks, et saaksite oma plaane muretult teha, on rendiauto kättesaamine Jerezi Lennujaamas võimalik lisatasu eest ööpäevaringselt, andke lihtsalt broneeringut tehes teada, millal te saabute.

Sixtiga Lõuna-Hispaaniat avastamas

<p> Kui maandute Jerezi Lennujaamas, siis Sixt ootab teid, et saaksite mugavalt teele asuda. Kui suundute Jerez de la Frontera linna, siis seal on vaatamisväärsuste hulgas kuulus 17. sajandil ehitatud San Salvadori katedraal ja Alcazari kindlus, mille ajalugu ulatub 11. sajandisse. Kui soovite nautida Hispaania päikest ja rannamõnusid, siis sõitke näiteks Cadizesse, mis võlub ilusa mereääre ja mitmete šopingukeskustega. Kogu Costa del Soli rannik on Jerezi Lennujaamast rendiautoga vaid mõnetunnise sõidu kaugusel. Kuhu te ka ei suunduks, siis Sixt autorent Jerezi Lennujaamas ootab teid, et saaksite teel olekust maksimumi võtta ja puhkust nautida! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Te.08:00 - 22:00
Ko.08:00 - 18:30
Ne. - Pü.08:00 - 22:00
Riigipühad08:00 - 22:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Jerez Lennujaam XRY Zona rent a car - Llegadas 11401 Jerez de la Frontera 36.750503, -6.063946 +34-871180192

Sixt asukoht Jerez Lennujaam XRY

Zona rent a car - Llegadas
11401 Jerez de la Frontera
 
Telefoni nr. +34-871180192

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus