Autorent
Madrid Lennujaam A. Suarez
Kokkuvarisemine
Hispaania // Madrid // Madrid Lennujaam A. Suarez
Muutke andmeid

Autorent Madrid Lennujaam A. Suarez: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Terminal 1 & 4 Llegadas
  28042 Madrid ES +34-871180192
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: MAD
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00
 
 24 h tagastus

Autorent Madridi Barajas Lennujaamas

Rentige mugav ja stiilne auto Sixti esindusest Madridi Barajas Lennujaamast. Meie valik varieerub luksusmarkidest kuni ökonoomsete sõidukiteni, seega leiate sobiva variandi sõltumata sellest, mis on teie eelarve. Olemas on väiksed linnaautod, mahukad neljaveolised maasturid, kabrioletid ja sportautod. Kõik meie rendiautod on suurepärases korras ning kvaliteetsed, tagades Madridi Lennujaamast kiire stardi ja loomulikult ka turvalise teeloleku. Tehke mõne klikiga broneering internetis või tulge meie Madridi Barajas Lennujaama autorenti kohapeale, kus ootavad teid abivalmis teenindajad, kes aitavad leida just teile sobiva pakkumise. Muidugi saate autole juurde rentida vajalikud lisad, nagu näiteks lapse urvatool või hoopis lisajuhi teenus. Pool tundi enne kohapeale jõudmist saate Sixti äpi kaudu valida täpse mudeli, mida rentida soovite.

Madrid Barajas Lennujaama (MAD)

Madrid Barajas on tuntud ka Adolfo Suárez Madrid–Barajas Lennujaamana ning see põhiline lennujaam, mis teenindab Hispaania pealinna Madridi ja seda ümbritsevat regiooni Barajas. 1928. aastal avatud lennujaam on kogu riigi hõivatuim lennujaam, mis teenindab üle 45 miljoni reisija aastas. Meie esinduse leiate terminalidest 1 ja 4.  Sinna suunavad teid sildid või toob kõiki terminale ühendav shuttle-buss. Online check-in võimaldab kasutada Ekspress letti ja vältida järjekordasid. Rentige auto Barajase Lennujaama Sixtist ja jõuate Madridi südamesse vähem kui 20 minutiga!

Sixtiga Madridi avastamas

Madridis on äärmiselt palju erinevaid ajaveetmisvõimalusi, mida linn külastajatele pakub. Paljude populaarsete vaatamisväärsuste hulgas on näiteks Hispaania kuningavõimu koduks olev Madridi kuninglik palee. Buen Retiro park on kaunilt hooldatud purskkaevudega park. Maailmaklassi kuuluvas Prado Muuseumis on üks silmapaistvamaid Euroopa kunsti väljapanekuid. Samuti on linnas suurepärane valik restorane, baare ja turge, mis kõik pakuvad suurepäraseid hispaania maitseid ja eluviisi. Kindlasti tasub ära käia ka Madridi peaväljakul Plaza Mayoril. Chamartíni linnaosa sobib suurepäraselt päeva veetmiseks. Seal asub Bernabeu jalgpallistaadion, mis on koduks kuulsale Real Madridi jalgpalliklubile. Rendiauto annab vabaduse liikuda omas tempos ja tutvuda ka linnast välja jäävate paikadega. Sixt autorent Madridi Barajase Lennujaamast muudab teel oleku nauditavaks! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Madrid Lennujaam A. Suarez MAD Terminal 1 & 4 Llegadas 28042 Madrid 40.463243, -3.571935 +34-871180192

Sixt asukoht Madrid Lennujaam A. Suarez MAD

Terminal 1 & 4 Llegadas
28042 Madrid
 
Telefoni nr. +34-871180192

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus
 • Express lett

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus