Autorent
Malaga Lennujaam
Kokkuvarisemine
Hispaania // Malaga // Malaga Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Malaga Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Terminal 2 & 3 Llegadas
  29004 Malaga ES +34-871180192
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: AGP
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.08:00 - 01:00
Riigipühad08:00 - 01:00
 
 24 h tagastus

Rendi auto Malaga lennujaamast Hispaanias

Auto rentimine Malaga lennujaamast on ideaalne transpordiviis, kui suundute Hispaania päikese alla Costa del Soli või selle ümbrusesse. Meie juurest leiate parimad pakkumised mõistlike hindadega ning muidugi ka kvaliteetsed autod. Pakume nii luksusmarkide mudeleid kui ka taskukohasema hinnaga sõidukeid, mille hulgast leiate kindlasti midagi enda vajadustele vastavat. Mahtuniversaalid sobivad peredele, kes reisivad suure hulga pagasiga. Kui olete romantilisel puhkusel või soovite nautida suurepärast ilma, siis leiate meie juurest suure valiku sportautosid ja kabriolette. Neile, kes soovivad sõita ka väiksematel teedel sobivad hästi 4x4 džiibid. Malaga lennujaama autorent pakub muidugi ka vajalikke lisasid, mis teie reisi hõlbustavad. Navigatsioonisüsteemid aitavad probleemideta oma tee leida ning laste turvatoolid ja -hällid muudavad teie teekonna turvaliseks. Sixt äpi kaudu saate pool tundi enne kättesaamist valida täpse mudeli, mida rentida soovite.

Malaga lennujaama informatsioon

Malaga lennujaam on üks populaarsemaid sihtkohti Hispaanias, kust suundutakse edasi ka lähedal asuvatesse Marbellasse, Torremolinosse ja mujale. Malaga kesklinn asub lennujaamast 13 kilomeetri kaugusel ning  mugavaim viis sinna jõudmiseks on rendiautoga, mis võtab kõigest 15 minutit. Leiate Sixti auorendi esindused Malaga lennujaama saabumiste alast terminalides 2 ja 3. Teie mugavamaks teenindamiseks on auto kättesaamine ja tagastus võimalik ööpäevaringselt.

Rendiautoga Lõuna-Hispaaniat avastamas

Auto rentimine Malaga lennujaamast on suurepärane algus teie reisile, kui soovite külastada Malaga linna. Tutvuge Picasso tööde ja elulooga Picasso muuseumis (Museu Picasso Malaga). Linnas ja selle ümbruses toimub aastaringselt ka palju festivali ja pidustusi, mille hulgast on tuntuim 28. detsembril aset leidev Fiesta Mayor de Verdiales. Ka päikeseliselt Costa del Soli rannikult leiate palju tegevust. Populaarses puhkusepiirkonnas on nii väikseid vaikseid looduskaineid piirkondi kui ka kireva ööeluga linnasid. Kuhu iganes te Malaga lennujaamast ka ei suunduks, auto rentimine on parim viis oma reisi täiel rinnal nautida ning Sixt autorent teeb selle eriti lihtsaks! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.08:00 - 01:00
Riigipühad08:00 - 01:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Malaga Lennujaam AGP Terminal 2 & 3 Llegadas 29004 Malaga 36.674934, -4.488935 +34-871180192

Sixt asukoht Malaga Lennujaam AGP

Terminal 2 & 3 Llegadas
29004 Malaga
 
Telefoni nr. +34-871180192

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus
 • Express lett

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus