Autorent
Mallorca Palma Lennujaam
Kokkuvarisemine
Hispaania // Mallorca // Mallorca Palma Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Mallorca Palma Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Zona rent a car - Llegadas
  07610 Palma de Mallorca ES +34-871180192
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: PMI
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 01:00
Riigipühad07:00 - 01:00
 
 24 h tagastus

Sixt autorent Mallorca Palma lennujaamas

Naudi päikest, merd ja liiva Sixti rendiautoga Mallorca Palma lennujaamast. Pakume laia valikut erinevaid autosid ja lisasid, mille hulgast leiab endale sobiva variandi igaüks. Valikus on ökonoomsed linnaautod, peredele sobivad mahukad luukpära mudelid ning linnast väljaspoole jääva mugavaks avastamiseks sobivad neljaveolised džiibid. Päikesenautijaid ootavad kabrioletid ning sportautod. Lisadena pakume näiteks laste turvatoole- ja hälle, lisajuhi teenust ja navigatsiooniseadmeid. Muidugi saate valida just endale sobiva kindlustuspaketi. Kohapeal ootab teid ka Express lett, mis aitab vältida järjekordasid. Pange tähele, et auto rentimisel Mallorca Palma lennujaamast valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpse mudeli. Pool tundi enne esindusse jõudmist saate Sixti mobiilirakenduse vahendusel valida ka täpse mudeli, mida te soovite.

Mallorca Palma lennujaama informatsioon

Mallorca Palma lennujaam (PMI) on reisijate teenindamise arvult kolmas lennujaam Hispaanias, mis teenindab aastas ligikaudu 20 miljonit inimest. Mallorca Palma lennujaamas lennukist välja astudes ootame teid Sixt autorenti, mis asub saabumiste saalis. Mallorca linn jääb kõigest 10 kilomeetri kaugusele ning sõit sinna võtab ligikaudu 10 minutit. Auto rentimine otse Mallorca Palma lennujaamast on mugav ka neile, kes liiguvad edasi saare väiksematesse küladesse ja puhkekeskustesse. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et teie reis võimalikult muretuks ja sujuvaks teha. Auto kättesaamine ning tagastus on võimalik 24 tundi ööpäevas, seega saate oma reisi alustada või lõpetada täpselt teile sobival ajal.

Rendiautoga Mallorcat avastamas

Rendiauto võtmine Mallorca Palma lennujaamast on suurepärane viis selle kauni saare avastamiseks, mis asub Baleaari saarestikus Vahemere lääneosas. Saarestiku pealinn Palma de Mallorca on pika ajalooga koht, kus on kaunis arhitektuur. La Seu katedraal ja vanalinn on kindlasti kohad, mida tasub näha. Lõõgastumiseks on suurepärased Araabia basseinid (Banys Àrabs). Saar võlub oma kaunite sadade kilomeetrite pikkuste rannikojoontega, mille nautimiseks on autorent just sobivaim viis. Saate avastada kaunist loodust ja väiksemaid randasid omas tempos ning olla eemal suurtest turistihordidest. Võtke oma reisist maksimum kasutades Sixt autorenti Mallorca Palma lennujaamast! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 01:00
Riigipühad07:00 - 01:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Mallorca Palma Lennujaam PMI Zona rent a car - Llegadas 07610 Palma de Mallorca 39.546850, 2.728680 +34-871180192

Sixt asukoht Mallorca Palma Lennujaam PMI

Zona rent a car - Llegadas
07610 Palma de Mallorca
 
Telefoni nr. +34-871180192

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus
 • Express lett

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus