Autorent
Reus Lennujaam
Kokkuvarisemine
Hispaania // Reus // Reus Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Reus Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Autovia Tarragona-Reus, s/n
  43204 Reus ES +34-871180192
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: REU
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.08:30 - 19:30
Riigipühad08:30 - 19:30
 
 

Autorent Reusi Lennujaamas Hispaanias

Sixt autorent Reusi Lennujaamas on parim valik, kui soovite liikuda mugavalt ja stiilselt. Valikus on võimsad džiibid, mahukad luukpärad ja ökonoomsed linnaautod. Olemas on ka sportautod ja kabrioletid, kui soovite luksuslikku sõidukogemust. Kõik autod on kvaliteetsed ja uued, et teie teel oleks oleks turvaline ja saaksite sõitmist nautida. Pakutavate markide hulgas on esindatud ka BMW ja Mercedes-Benz. Muidugi on võimalus lisavarustuse rentimiseks, nagu näiteks lapse turvatool või navigatsiooniseade. Kindlustunde tagamiseks on olemas erinevad kindlustuspaketid, kusjuures on olemas ka spetsiaalne alla 25-aastaste juhtide pakett. Kõik see on saadaval taskukohaste hindadega. Tehke broneering vaid mõne minutiga internetis või Sixti mobiilirakenduses ning võite kindel olla, et teie tee Reusi Lennujaamast jätkub meeldivalt.

Reusi Lennujaama informatsioon

Reusi Lennujaam, lühidalt lihtsalt REU, asub Hispaanias Kataloonia piirkonnas. Selle lähedale jääb palju erinevaid linnasid nagu näiteks 7,5 kilomeetri kaugusel asuv Reus, 12 kilomeetri kaugusele jääv Tarragona ning Costa Daurada rannad. Reusi Lennujaam teenindab palju puhkusele suunduvaid turiste ning auto rentimine on edasi liikumiseks hea valik. Sixti abivalmis meeskond ootab teid, et saaksite kiirelt võtmed kätte ja teele asuda.  

Rendiautoga ümbruskonda avastamas

Selleks, et ümbrust täiel rinnal nautida, rentige auto Reusi Lennujaama Sixtist. Lähedal on palju erinevaid linnasid ja külasid ning kaunid rannad. Reusi linnas asub Antoni Gaudi keskus, mis on pühendatud selle kuulsa arhitekti loomingule. Sõitke rendiautoga sadamalinna Tarragano, mis on Vahemere äärde jääv kauni vanalinnaga linn. Vanade Romaani koloonia varemete juurde jääb Passeig Arqueològic, kust avaneb kaunis vaade kogu linnale. Reusi Lennujaamast auto rentides jääb lühikese sõidu kaugusele Salou kuurort, seal asub PortAventura, kus on tegevust rohkem kui päevaks ja seda igas vanuses külastajatele. Tegemist on Hispaania külastatuima teemapargiga. Sõitke kaunil Hispaania rannikul ja nautige ilma ning kohalikku kultuuri. 100 kilomeetri kaugusel on Kataloonia pealinn Barcelona, mis on üks maailma tuntumaid reisisihkohti. Linna üheks tunnusehitiseks on Gaudi loodud Sagrada Familia katedraal. Sixt autorent Reusi Lennujaamast muudab reisi meeldejäävaks! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.08:30 - 19:30
Riigipühad08:30 - 19:30

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Reus Lennujaam REU Autovia Tarragona-Reus, s/n 43204 Reus 41.146835, 1.165796 +34-871180192

Sixt asukoht Reus Lennujaam REU

Autovia Tarragona-Reus, s/n
43204 Reus
 
Telefoni nr. +34-871180192

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus