Autorent
Sevilla Lennujaam
Kokkuvarisemine
Hispaania // Sevilla // Sevilla Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Sevilla Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Aeropuerto de Sevilla
  41020 Sevilla ES +34-871180192
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: SVQ
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.08:00 - 24:00
Riigipühad08:00 - 24:00
 
 24 h tagastus

Autorent Sevilla Lennujaamas Hispaanias

<p> Auto rentimine Sixti esindusest Sevilla Lennujaamas on suurepärane viis oma reisi alustamiseks. Meie esindusest saate valida enda eelarvele ja vajadustele vastava auto. Pakutavate kvaliteetsete sõidukite hulgas on nii luksusmudelid kui ka ökonoomsed sõidukid. Valikus on neljaveolised džiibid, mis mahutavad kogu pere või suurema grupi koos pagasiga. Olemas on sportautod ning kabrioletid, kui soovite nautida Hispaania päikest ja esmaklassilist sõidukogemust. Muidugi on saadaval ka erinevad sedaanid ja luukpära mudelid. Sevilla Lennujaama autorent pakub ka lisasid, nagu näiteks kaasaegsed navigatsioonisüsteemid ja laste turvatoolid – lihtsalt andke meile oma broneeringut tehes teada, mida vajate. Valige just endale sobiv kindlustuspakett. Pool tundi enne rendiauto kättesaamist Sevilla Lennujaamast saate meie mobiilirakenduse abil valida täpse mudeli, mida soovite. </p>

Sevilla Lennujaama

Sevilla Lennujaam (SVQ) asub ja see teenindab Andaluusia piirkonda Lõuna-Hispaanias. Lennujaama rajas Hispaania sõjavägi, kuid juba 1919. aastast on see kasutuses olnud kui kommertslennujaam. See on hõivatuselt riigi kuues lennujaam teenindas aastas üle nelja miljoni reisija, nende hulgas nii riigisised kui rahvusvahelised lennud. Sevilla kesklinna on lennujaamast 19 kilomeetrit – rendiauto on mugavaim viis sinna jõudmiseks. Meie esinduse leiate peaterminali saabumiste osast, esimeselt korruselt.

Rendiautoga Sevillas

Sevilla on suurepärane reisisihtpunkt, kus on palju vaatamisväärsusi. Linna keskuses on palju arhitektuuriliselt tähtsaid ehitisi. Külastage hämmastavat Alcázar of Seville kuninglikku paleed, mille ümber on ilusad aiad ja palju purskkaevusid. Sõitke Triana linnaosasse, kust pärineb flamenco tants ja nautige Hispaania kultuuri rikkust. Maria Luisa on mööda Guadalquivir jõe kaldaid kulgev park, kus saate aja mõnusalt maha võtta. La Encarnación väljakul asub Metropol Parasol puidust skulptuur, mis on maailmas ainulaadne. Linnas on ka 51,000 inimest mahutav Estadio Benito Villamarín jalgpallistaadion, kus mängivad maailmatasemel klubid. Linnast väljapoole sõites jõuate näiteks Vahemere äärde, kust selge ilmaga on võimalik näha isegi Aafrika mandrit. Alla kolmetunnise sõidu kaugusele jäävad näiteks Malaga ja Marbella. Sixt autorent Sevilla Lennujaamast muudab teie reisi meeldejäävaks! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.08:00 - 24:00
Riigipühad08:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Sevilla Lennujaam SVQ Aeropuerto de Sevilla 41020 Sevilla 37.424140, -5.900540 +34-871180192

Sixt asukoht Sevilla Lennujaam SVQ

Aeropuerto de Sevilla
41020 Sevilla
 
Telefoni nr. +34-871180192

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus