Autorent esinduses Amsterdam Schiphol Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Amsterdam Schiphol Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Amsterdam Schiphol Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Amsterdam Schiphol Lennujaam

Aadress

Schiphol Plaza Aankomstpass.22, 1118 AX Schiphol, Holland
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
07:00 - 23:00
Riigipühad
07:00 - 23:00

Teenused esinduses: Amsterdam Schiphol Lennujaam

Autorent Amsterdam Schipoli Lennujaamas Hollandis

Autorent Amsterdam Schipoli Lennujaamas Hollandis

Sixt autorent pakub soodsat autorendi teenust Amsterdami Lennujaamast, kust saate mugavalt oma teekonda alustada! Pole vahet kas lendate töö või lõbu eesmärgil, meie esindusest leiate kindlasti sobiva mudeli. Valikus on võimsad džiibid, mahukad luukpärad ja ökonoomsed linnaautod. Kõik autod on kvaliteetsed ja uued ning suures valikus on erinevaid BMW mudeleid. Muidugi on võimalus ka lisavarustuse võtmiseks, nagu näiteks laste turvatoolid, navigatsiooniseadmed ja kindlustunde tagamiseks on olemas erinevad kindlustuspaketid. Meie äpi vahendusel saate 30 minutit enne Amsterdam Schipoli Lennujaama jõudmist valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.
Tere tulemast Amsterdam Schipoli Lennujaama Amsterdam Schipholi Lennujaam (AMS) on Hollandi peamine rahvusvaheline lennujaam, mis asub 20 minuti pikkuse sõidu kaugusel linnast. Just rendiauto on lihtsaim viis linna jõudmiseks. Teie eriti mugavaks teenindamiseks on auto kättesaamine ja tagastus võimalik ööpäevaringselt. Sixti esinduse leiate Schipoli Plaza terminalist 3, autorendi osast. Amsterdami Schipoli Lennujaama esindusest auto rentimine on kiire ja meie klienditeenindajad aitavad leida just teile sobiva pakkumise.
Mida teha Amsterdamis ja selle ümbruses Auto rentimine Schipoli Lennujaamast annab võimaluse Amsterdami ja Hollandi nautimiseks omas tempos ja muudab liiklemise sujuvaks ja muretuks. Kindlasti tasub külastada pealinna Amsterdami keskust, kus on muinasjutuliselt kaunid kanalid ning nende äärsed paadimajad ja kohvikud. Muidugi tasub läbi sõita ka vapustavatelt lilleturgudelt. Van Goghi muuseum on üks linna tuntumaid, kust leiate laia valiku ühe Hollandi kuulsaima kunstniku teoseid. Anne Franki maja on juutidele pühendatud muuseum, mis annab tõetruu vaate ajalukku. Populaarne Jordaani linnaosa on suurepärane šopinguks, kus on nii vintage leide kui ka moodsat disaini. Kevadisel ajal õitsevad linnast väljapoole jäävad tulbipõllud, mis tasub Hollandis käies kindlasti ära näha. Hüpake autosse ja sõitke Lissesse, kus on Keukenhofi aiad ja ka farmerite põllud. Õigel ajal sinna sattudes on lillemeri kuni silmapiiri lõpuni. Sixt autorent Amsterdam Schipoli Lennujaamas ootab teid, et saaksite oma reisi nautida!
Show more

Hea teada esindusest Amsterdam Schiphol Lennujaam rentides

Mis on esinduses Amsterdam Schiphol Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Amsterdam Schiphol Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Amsterdam Schiphol Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Amsterdam Schiphol Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,4
8828 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,7)
Sõiduki tagastamine
(4,6)
Sõiduk
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
Porsche Macan Aut.
Porsche Macan Aut.
BMW i3 (Electric)
BMW i3 (Electric)
BMW M4 Convertible Aut.
BMW M4 Convertible Aut.
BMW i7 xDrive60 (Electric)
BMW i7 xDrive60 (Electric)

KKK rendi kohta rendikontoris Amsterdam Schiphol Lennujaam

Kas esinduses Amsterdam Schiphol Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Amsterdam Schiphol Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?