Autorent
Eindhoven Lennujaam
Kokkuvarisemine
Holland // Eindhoven // Eindhoven Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Eindhoven Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Luchthavenweg 13b
  5657 EA Eindhoven NL +31-402820875
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: EIN
Lahtioleku ajad
Es. - Re.08:00 - 22:00
La. - Pü.08:00 - 16:00
Riigipühad08:00 - 16:00
 
 24 h tagastus

Autorent Eindhoveni Lennujaamas Hollandis

Auto rentimine Eindhoveni Lennujaamast on suurepärane viis ümbruskonnaga tutvumiseks. Kui otsustate auto rentida Sixtist, siis ootavad teid ees kvaliteetseid sedaanid või luukpärad, mis teevad reisil liiklemise sujuvaks. Kui soovite luksuslikku sõidukogemust, siis on olemas ka kabrioletid ja sportautod. Lisaks sellele on valikus ka võimsad neljaveolised džiibid. Auto rentimine Eindhoveni Lennujaamast on vaid mõne kliki kaugusel, kui te teete oma broneeringu internetis või mobiiliäpi vahendusel. Saate oma reisi veelgi hõlbustada, kasutades valikus olevat mõistliku hinnaga ekstravarustust, nagu näiteks laste turvatoolid- või hällid ja navigatsiooniseadmed.  Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid, mis annavad teile turvatunde, kusjuures on olemas ka spetsiaalselt noortele juhtidele mõeldud kindlustus.

Tere tulemast Eindhoveni Lennujaama

Eindhoveni Lennujaam on lühidalt lihtsalt EIN. See jääb Eindhoveni linnast 7 kilomeetri kaugusele ja on reisijate arvult teine lennujaam Hollandis. Sixt autorendi esinduse leiate Eindhoveni Lennujaama terminalihoonest väljudes, minge 50 meetrit otse ning seal asub väike hoone, mis on autorendikeskus. Auto rentimine Eindhoveni Lennujaamast on Sixti kasutades mugav, muutes sealt edasi liikumise kiireks ja stressivabaks. Auto kättesaamine ja tagastus on võimalik 24 tundi ööpäevas. Pange tähele, et auto broneerimisel valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpse mudeli.

Rendiautoga Eindhovenis ja ümbruses

Eindhoven on koduks paljudele kultuuriatraktsioonidele, seal hulgas maailmaklassi kuuluv Van Abbemuseum ja Eindhoveni muuseum. De Bergen on üks vanimaid linnaosasid, kus on omanäolised ja hästi säilinud hooned. Linn on ka tuntud tehnoloogia- ja disainikeskus, kust on pärit tehnikafirma Philips – selle muuseumis on väljapanek, mis räägib firma ajaloost ja disainist. Kaasajastatud kompleksist Strijp-S leiate palju disainipoode ja restorane. Osad kesklinna alad on vaid jalakäijatele, kuid auto rentimine Eindhoveni Lennujaamast võimaldab teil avastada nii kohalikke pärle kui teisi Hollandis asuvaid sihtkohti. Hollandi pealinna Amsterdami on ligi pooleteise tunni pikkune sõit ja ülikoolilinn Maastricht on tunnise sõidu kaugusel. Sixt autorent garanteerib teile mugava ringiliiklemise otse Eindhoveni Lennujaamast! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.08:00 - 22:00
La. - Pü.08:00 - 16:00
Riigipühad08:00 - 16:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Eindhoven Lennujaam EIN Luchthavenweg 13b 5657 EA Eindhoven 51.456505, 5.390818 +31-402820875

Sixt asukoht Eindhoven Lennujaam EIN

Luchthavenweg 13b
5657 EA Eindhoven
 
Telefoni nr. +31-402820875

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus