Autorent esinduses Eindhoven Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Eindhoven Lennujaam

* Hinnad arvutati 26.05.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Eindhoven Lennujaam, alates 02.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Eindhoven Lennujaam

Aadress

Luchthavenweg 13b, 5657 EA Eindhoven, Holland
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
08:00 - 22:00
Laup - Pühap
08:00 - 16:00
Riigipühad
08:00 - 16:00

Teenused esinduses: Eindhoven Lennujaam

Autorent Eindhoveni Lennujaamas Hollandis

Autorent Eindhoveni Lennujaamas Hollandis

Auto rentimine Eindhoveni Lennujaamast on suurepärane viis ümbruskonnaga tutvumiseks. Kui otsustate auto rentida Sixtist, siis ootavad teid ees kvaliteetseid sedaanid või luukpärad, mis teevad reisil liiklemise sujuvaks. Kui soovite luksuslikku sõidukogemust, siis on olemas ka kabrioletid ja sportautod. Lisaks sellele on valikus ka võimsad neljaveolised džiibid. Auto rentimine Eindhoveni Lennujaamast on vaid mõne kliki kaugusel, kui te teete oma broneeringu internetis või mobiiliäpi vahendusel. Saate oma reisi veelgi hõlbustada, kasutades valikus olevat mõistliku hinnaga ekstravarustust, nagu näiteks laste turvatoolid- või hällid ja navigatsiooniseadmed.  Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid, mis annavad teile turvatunde, kusjuures on olemas ka spetsiaalselt noortele juhtidele mõeldud kindlustus.
Tere tulemast Eindhoveni Lennujaama Eindhoveni Lennujaam on lühidalt lihtsalt EIN. See jääb Eindhoveni linnast 7 kilomeetri kaugusele ja on reisijate arvult teine lennujaam Hollandis. Sixt autorendi esinduse leiate Eindhoveni Lennujaama terminalihoonest väljudes, minge 50 meetrit otse ning seal asub väike hoone, mis on autorendikeskus. Auto rentimine Eindhoveni Lennujaamast on Sixti kasutades mugav, muutes sealt edasi liikumise kiireks ja stressivabaks. Auto kättesaamine ja tagastus on võimalik 24 tundi ööpäevas. Pange tähele, et auto broneerimisel valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpse mudeli.
Rendiautoga Eindhovenis ja ümbruses Eindhoven on koduks paljudele kultuuriatraktsioonidele, seal hulgas maailmaklassi kuuluv Van Abbemuseum ja Eindhoveni muuseum. De Bergen on üks vanimaid linnaosasid, kus on omanäolised ja hästi säilinud hooned. Linn on ka tuntud tehnoloogia- ja disainikeskus, kust on pärit tehnikafirma Philips – selle muuseumis on väljapanek, mis räägib firma ajaloost ja disainist. Kaasajastatud kompleksist Strijp-S leiate palju disainipoode ja restorane. Osad kesklinna alad on vaid jalakäijatele, kuid auto rentimine Eindhoveni Lennujaamast võimaldab teil avastada nii kohalikke pärle kui teisi Hollandis asuvaid sihtkohti. Hollandi pealinna Amsterdami on ligi pooleteise tunni pikkune sõit ja ülikoolilinn Maastricht on tunnise sõidu kaugusel. Sixt autorent garanteerib teile mugava ringiliiklemise otse Eindhoveni Lennujaamast!
Show more

Hea teada esindusest Eindhoven Lennujaam rentides

Mis on esinduses Eindhoven Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Eindhoven Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Eindhoven Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Eindhoven Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,6
1275 hinnangu põhjal
Sixti esinduses
(4,8)
Tee Sixti
(4,7)
Sõiduk
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

BMW M4 Convertible Aut.
BMW M4 Convertible Aut.
Porsche Macan Aut.
Porsche Macan Aut.
BMW i3 (Electric)
BMW i3 (Electric)
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
BMW i7 xDrive60 (Electric)
BMW i7 xDrive60 (Electric)

KKK rendi kohta rendikontoris Eindhoven Lennujaam

Kas esinduses Eindhoven Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Eindhoven Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Eindhoven Lennujaam

Näita rohkem