Autorent
Dubrovnik Lennujaam
Kokkuvarisemine
Horvaatia // Dubrovnik // Dubrovnik Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Dubrovnik Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Airport Dubrovnik, Cilipi
  20117 Dubrovnik HR +385-20773210
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: DBV
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 22:00
Riigipühad07:00 - 22:00
 
 24 h tagastus

Autorent Dubrovniku Lennujaamas Horvaatias

Dubrovniku Lennujaamast auto rentimine on parim viis avastamaks kaunist Aadria mere piirkonda. Ärge raisake aega peale maandumist, vaid nautige oma teekonna algust Sixtiga. Me pakume laia valikut erinevaid sõidukeid, mille hulgast leiate kindlasti enda vajadustele vastava ning eelarvele sobiva mudeli. Pakutavate automarkide hulgas on Chevrolet, BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen ja Opel. Mahtuniversaalid ja 4x4 džiibid mahutavad kogu pere ja suurema grupi koos pagasiga, sportautod ja kabrioletid on sobilikud neile, kes soovivad nautida romantilist puhkust või tahavad nautida kaunist ilma. Loomulikult on teil võimalus oma tellimusele lisada ekstravarustust, nagu näiteks navigatsioonisüsteem, lisajuht või lapse turvatool. Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid. Pool tundi enne oma rendiautole järgi tulemist Dubroniku Lennujaama on teil võimalus mobiilirakenduse kaudu valida täpne mudel, mida soovite.

Tere tulemast Dubrovniku Lennujaama

Dubrovniku Lennujaam, lühendatult DBV, asub 20 kilomeetri kaugusel Dubrovniku linnast, seega on just rendiauto parim viis edasi liikumiseks. Pole vahet kas reisite lõbu või töö eesmärgil, auto rentimine annab teile vabaduse ning meie abivalmis klienditeenindajad aitavad leida just teile sobiva pakkumise. Et teie reis oleks muretu, siis on auto tagastus võimalik 24 tundi ööpäevas. Sixt autorendi esinduse Dubrovniku Lennujaamas leiate peahoonest väljas asuvast rendiautode keskusest.

Rendiautoga Dubrovnikut avastamas

Dubrovnik on üks kaunimaid ja külastatumaid linnasid Horvaatias ja kogu Vahemere ääres. Autorent DBV Lennujaamast on suurepärane viis avastamaks selle linna erinevaid vaatamisväärsusi. Sealne vanalinn kuulub UNESCO maailmapärandite nimekirja ja omaette vaatamisväärsus on Dubrovniku vana sadam. Ka linnamüür kuulub asjade hulka, mida peab nägema. Nautika restoran on üks linna kuulsamaid, kust avaneb panoraamvaade üle kogu linna. Suvisel ajal ootavad külastajaid kaks välikino, kus näidatakse rahvusvahelist filmivalikut. Linnast väljapoole jääb palju imelisi liivarandasid, kus suvel on päike pea alati väljas. Minge kas Lapadi või Banje randa. Autoga ringi liikudes tasub külastada ka praamiliiklusega ühendatud saari, nagu näiteks Korcula ja Mljet. Sixt autorent muudab sinu reisi meeldejäävaks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 22:00
Riigipühad07:00 - 22:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Dubrovnik Lennujaam DBV Airport Dubrovnik, Cilipi 20117 Dubrovnik 42.561389, 18.268333 +385-20773210

Sixt asukoht Dubrovnik Lennujaam DBV

Airport Dubrovnik, Cilipi
20117 Dubrovnik
 
Telefoni nr. +385-20773210

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus