Autorent esinduses Dubrovnik Lennujaam

 

105+ riigis

Autorent üle maailma enam kui 110 aastat

Premium autopark

Meie autoga tunnete enda alati esmaklassilise kliendina

Uued autod

Meil on saadaval uusimad autod

Täielikult digitaalne

Unustage järjekorrad rendipunktis

Populaarseim aukohas Dubrovnik Lennujaam

* Hinnad arvutati 07.02.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Dubrovnik Lennujaam, alates 14.02.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Dubrovnik Lennujaam

Aadress

Airport Dubrovnik, Cilipi, 20117 Dubrovnik, Horvaatia
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
07:00 - 22:00
Riigipühad
07:00 - 22:00

Teenused esinduses: Dubrovnik Lennujaam

Autorent Dubrovniku Lennujaamas Horvaatias

Autorent Dubrovniku Lennujaamas Horvaatias

Dubrovniku Lennujaamast auto rentimine on parim viis avastamaks kaunist Aadria mere piirkonda. Ärge raisake aega peale maandumist, vaid nautige oma teekonna algust Sixtiga. Me pakume laia valikut erinevaid sõidukeid, mille hulgast leiate kindlasti enda vajadustele vastava ning eelarvele sobiva mudeli. Pakutavate automarkide hulgas on Chevrolet, BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen ja Opel. Mahtuniversaalid ja 4x4 džiibid mahutavad kogu pere ja suurema grupi koos pagasiga, sportautod ja kabrioletid on sobilikud neile, kes soovivad nautida romantilist puhkust või tahavad nautida kaunist ilma. Loomulikult on teil võimalus oma tellimusele lisada ekstravarustust, nagu näiteks navigatsioonisüsteem, lisajuht või lapse turvatool. Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid. Pool tundi enne oma rendiautole järgi tulemist Dubroniku Lennujaama on teil võimalus mobiilirakenduse kaudu valida täpne mudel, mida soovite.
Tere tulemast Dubrovniku Lennujaama Dubrovniku Lennujaam, lühendatult DBV, asub 20 kilomeetri kaugusel Dubrovniku linnast, seega on just rendiauto parim viis edasi liikumiseks. Pole vahet kas reisite lõbu või töö eesmärgil, auto rentimine annab teile vabaduse ning meie abivalmis klienditeenindajad aitavad leida just teile sobiva pakkumise. Et teie reis oleks muretu, siis on auto tagastus võimalik 24 tundi ööpäevas. Sixt autorendi esinduse Dubrovniku Lennujaamas leiate peahoonest väljas asuvast rendiautode keskusest.
Rendiautoga Dubrovnikut avastamas Dubrovnik on üks kaunimaid ja külastatumaid linnasid Horvaatias ja kogu Vahemere ääres. Autorent DBV Lennujaamast on suurepärane viis avastamaks selle linna erinevaid vaatamisväärsusi. Sealne vanalinn kuulub UNESCO maailmapärandite nimekirja ja omaette vaatamisväärsus on Dubrovniku vana sadam. Ka linnamüür kuulub asjade hulka, mida peab nägema. Nautika restoran on üks linna kuulsamaid, kust avaneb panoraamvaade üle kogu linna. Suvisel ajal ootavad külastajaid kaks välikino, kus näidatakse rahvusvahelist filmivalikut. Linnast väljapoole jääb palju imelisi liivarandasid, kus suvel on päike pea alati väljas. Minge kas Lapadi või Banje randa. Autoga ringi liikudes tasub külastada ka praamiliiklusega ühendatud saari, nagu näiteks Korcula ja Mljet. Sixt autorent muudab sinu reisi meeldejäävaks!
Show more
Hea teada esindusest Dubrovnik Lennujaam rentides
Mis on esinduses Dubrovnik Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Dubrovnik Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Dubrovnik Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Dubrovnik Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid
Klientide hinnangud ja tagasiside
4,7
494 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,9)
Sõiduk
(4,9)
Sõiduki üleandmine
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.
KKK rendi kohta rendikontoris Dubrovnik Lennujaam
Kas esinduses Dubrovnik Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Dubrovnik Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?