Autorent
Rijeka Lennujaam
Kokkuvarisemine
Horvaatia // Omisalj // Rijeka Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Rijeka Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Hamec 1
  51513 Omisalj HR +385-51841445
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: RJK
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 22:00
Riigipühad07:00 - 22:00
 
 

Sixt autorent Rijeka Lennujaamas Horvaatias

Tere tulemast Sixt autorendi esindusse Rijeka Lennujaamas! Kui otsustate auto rentida meie esindusest, siis ootavad teid ees kvaliteetsed sedaanid või luukpärad, mis teevad reisil olemise lihtsaks ja aegasäästvaks. Saadaval on ka minibussid ja veokid, kui reisite suurema grupiga või peate transportima suuri esemeid. Auto rentimine Rijeka Lennujaamast on vaid mõne kliki kaugusel, kui te teete oma broneeringu internetis või mobiili vahendusel. Lisaks saate oma reisi veelgi hõlbustada, kasutades valikus olevat mõistliku hinnaga lisavarustust, nagu näiteks laste turvatoolid- või hällid ja navigatsiooniseadmed. Turvatunde tagamiseks on saadaval erinevad kindlustuspaketid. See kõik teeb teie reisi nautimise lihtsamaks.

Rijeka Lennujaama info

Rijeka Lennujaam (RJK) asub Krki saarel ning selle kõige lähim linn on Omišalj. Sixti auotrendi kontor asub Rijeka Lennujaama saabumiste hallis, infoleti vastas. Rijeka Lennujaamast on reisijatel suurpärane ühendus kõikide Euroopa sihtkohtadega ning alla kolme tunnise lennuga jõuate kauni ilma ja kultuuriga Horvaatiasse. Rendiauto võtmine Rijeka lennujaamast on suurepärane algus Aadria ranniku avastamiseks. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et teie reis võimalikult sujuvaks teha. Seetõttu on auto kättesaamine ja tagastus võimalik ka väljaspool kontori lahtiolekuaegu.

Mida teha Omišaljis ja selle ümbruses

Peale auto rentimist Rijeka Lennujaamast ootab teid palju võimalusi. Populaarses puhkajate sihtkohas Krki saarel ootab teid näiteks väike linn nimega Vrbnik, mida tuntakse hea veini, värske kala ja kauniste randade tõttu. Kindlasti tasub külastada ka Baskat, kus on romantilised munakivisillutisega tänavad ja hulgaliselt restorane, baare ja poode. Punat on aga tuntud oma oliiviistanduste ja nendes tehtud õli poolest, mida tasub kindlasti just kohapeal maitsta. Aadria mere saartest on just Krk kõige suurema asustusega ning rendiauto on lihtsaim viis ringi liikumiseks. Saar on 1.4 kilomeetri pikkuse silla kaudu ühendatud ka maismaaga, seega teie teekond ei pea piirduma ainult saarega. Auto rentimine Rijeka Lennujaamast on parim viis Krki saare avastamiseks ning suurepäraste mälestuste kogumiseks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 22:00
Riigipühad07:00 - 22:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Rijeka Lennujaam RJK Hamec 1 51513 Omisalj 45.219413, 14.572921 +385-51841445

Sixt asukoht Rijeka Lennujaam RJK

Hamec 1
51513 Omisalj
 
Telefoni nr. +385-51841445

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus