Autorent
Pula Lennujaam
Kokkuvarisemine
Horvaatia // Pula // Pula Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Pula Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Apt. Pula, Valtursko Polje 210
  52100 Pula HR +385-52634880
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: PUY
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 22:00
Riigipühad07:00 - 22:00
 
 24 h tagastus

Pula Lennujaama autorent ootab teid!

Sixt autorent Pula Lennujaamas ootab teid, et saaksite peale maandumist stiilselt ja mugavalt Horvaatias teele asuda. Need, kes tahavad võimsust ja nelikvedu, saavad valida meie džiipide hulgast, aga muidugi on saadaval ka väikesed ja ökonoomsed linnaautod. Päikese nautijad leiavad valikust kabrioletid ning kui on vaja transportida suuremaid esemeid, on olemas ka veokid. Suuremaid gruppe mahutavad aga mikrobussid. Kui otsite head pakkumist ja kvaliteeti, siis meie esindusest leiate kindlasti midagi sobivat. Muidugi pakume autodele ka vajalikke lisasid, nagu näiteks navigatsioonisüsteem või lapse turvatool. Kui peaksite sõidust väsima, siis saab kasutada lisajuhi teenust, lihtsalt märkige lepingus ära, kes rooli istuvad. Pange tähele, et broneerimisel Pula Lennujaamast valite rendiauto kategooria, mitte täpset mudelit.

Pula Lennujaama info

Horvaatia lääneosas asuv Pula Lennujaam (PUY) jääb Pula kesklinnast 6 kilomeetri kaugusele – auto rentimine on parim viis transpordiks. Väljuvad hooajalised lennud Euroopa suurematesse linnadesse ning regulaarne ühendus on olemas riigi pealinna Zagrebisse. Viimastel aastatel teenindab see üle 350,000 reisija aastas. Sixti esinduse leiate riigisiseste saabumiste hallist, tunnete meid ära oranži tunnusvärvi järgi. Rendiauto tagastamine on Pula Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt, nii saate oma liikumist stressivabalt planeerida. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et saaksite aega raiskamata startida!

Mida teha Pulas ning ümbruses

Kui olete Pula Lennujaamas maandunud, siis kõige mugavam viis kõigega tutvumiseks on auto rentimine, see annab liikumisvabaduse. Aadria mere ääres Istria poolsaarel asuv linn on suurepärase kliimaga. Ajaloohuvilistele pakub palju põnevat Pula kesklinn, kus on palju Rooma arhitektuuri stiilis ehitisi, linn on peale sõdasid korduvalt taastatud. Minge vaadake Arenat ja foorumit, mis on ühtlasi ka linna keskväljakuks. Kaunist ilma tasub nautida Kamenjaki randadel, mis on vaid lühikese sõidu kaugusel. Sealne loodus on kaitse all ja selle ilu võtab sõnatuks. See on rannaparadiis, kuid samuti perfektne matkamiseks või mägijalgrattasõiduks. Pula Lennujaama Sixt autorent muudab fantastilise ümbrusega tutvumise äärmiselt meeldivaks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 22:00
Riigipühad07:00 - 22:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Pula Lennujaam PUY Apt. Pula, Valtursko Polje 210 52100 Pula 44.893611, 13.922222 +385-52634880

Sixt asukoht Pula Lennujaam PUY

Apt. Pula, Valtursko Polje 210
52100 Pula
 
Telefoni nr. +385-52634880

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus