Autorent esinduses Pula Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Pula Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Pula Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Pula Lennujaam

Aadress

Apt. Pula, Valtursko Polje 210, 52100 Pula, Horvaatia
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
07:00 - 22:00
Riigipühad
07:00 - 22:00

Teenused esinduses: Pula Lennujaam

Pula Lennujaama autorent ootab teid!

Pula Lennujaama autorent ootab teid!

Sixt autorent Pula Lennujaamas ootab teid, et saaksite peale maandumist stiilselt ja mugavalt Horvaatias teele asuda. Need, kes tahavad võimsust ja nelikvedu, saavad valida meie džiipide hulgast, aga muidugi on saadaval ka väikesed ja ökonoomsed linnaautod. Päikese nautijad leiavad valikust kabrioletid ning kui on vaja transportida suuremaid esemeid, on olemas ka veokid. Suuremaid gruppe mahutavad aga mikrobussid. Kui otsite head pakkumist ja kvaliteeti, siis meie esindusest leiate kindlasti midagi sobivat. Muidugi pakume autodele ka vajalikke lisasid, nagu näiteks navigatsioonisüsteem või lapse turvatool. Kui peaksite sõidust väsima, siis saab kasutada lisajuhi teenust, lihtsalt märkige lepingus ära, kes rooli istuvad. Pange tähele, et broneerimisel Pula Lennujaamast valite rendiauto kategooria, mitte täpset mudelit.
Pula Lennujaama info Horvaatia lääneosas asuv Pula Lennujaam (PUY) jääb Pula kesklinnast 6 kilomeetri kaugusele – auto rentimine on parim viis transpordiks. Väljuvad hooajalised lennud Euroopa suurematesse linnadesse ning regulaarne ühendus on olemas riigi pealinna Zagrebisse. Viimastel aastatel teenindab see üle 350,000 reisija aastas. Sixti esinduse leiate riigisiseste saabumiste hallist, tunnete meid ära oranži tunnusvärvi järgi. Rendiauto tagastamine on Pula Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt, nii saate oma liikumist stressivabalt planeerida. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et saaksite aega raiskamata startida!
Mida teha Pulas ning ümbruses Kui olete Pula Lennujaamas maandunud, siis kõige mugavam viis kõigega tutvumiseks on auto rentimine, see annab liikumisvabaduse. Aadria mere ääres Istria poolsaarel asuv linn on suurepärase kliimaga. Ajaloohuvilistele pakub palju põnevat Pula kesklinn, kus on palju Rooma arhitektuuri stiilis ehitisi, linn on peale sõdasid korduvalt taastatud. Minge vaadake Arenat ja foorumit, mis on ühtlasi ka linna keskväljakuks. Kaunist ilma tasub nautida Kamenjaki randadel, mis on vaid lühikese sõidu kaugusel. Sealne loodus on kaitse all ja selle ilu võtab sõnatuks. See on rannaparadiis, kuid samuti perfektne matkamiseks või mägijalgrattasõiduks. Pula Lennujaama Sixt autorent muudab fantastilise ümbrusega tutvumise äärmiselt meeldivaks!
Show more

Hea teada esindusest Pula Lennujaam rentides

Mis on esinduses Pula Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Pula Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Pula Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Pula Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,7
273 hinnangu põhjal
Sõiduk
(4,9)
Sõiduki tagastamine
(4,9)
Tee Sixti
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.

KKK rendi kohta rendikontoris Pula Lennujaam

Kas esinduses Pula Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Pula Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Pula Lennujaam

Näita rohkem