Autorent
Rijeka
Kokkuvarisemine
Horvaatia // Rijeka
Muutke andmeid

Autorent Rijeka: Autorent intenetis

Auto rentimine Rijeka Sixtist on suurepärane algus teie Horvaatia reisile. Me pakume mõistliku hinnaga kvaliteetseid autosid, mille hulgast leiate nii luksusmudelid kui ka ökonoomsed rendiautod. Teid ootavad ees kvaliteetsed sedaanid või luukpärad, mis teevad reisil olemise lihtsaks ja aegasäästvaks. Neile, kes armastavad kiirust ja stiili, on saadaval kabrioletid ja sportautod. Muidugi ei puudu valikust ka neljaveolised džiibid. Leiate endale sobiva mudeli nii juhul kui reisite üksinda või hoopis suurema grupiga. Valikus on mikrobussid, mis mahutavad ka suurema seltskonna. Suuremate asjade transpordiks on olemas veokid. Rijeka autorent pakub parimate tootjate autosid, mille hulgas on ka BMW, Mercedes-Benz ja Audi. Rendiauto Rijekas on vaid mõne kliki kaugusel, kui te teete oma broneeringu internetis või mobiili vahendusel. See on mugavaim viis Aadria mere ranniku nautimiseks!

 
 • Rijeka Lennujaam
  Hamec 1
  51513 Omisalj

  Es. - Pü.07:00 - 22:00
  Riigipühad07:00 - 22:00
  Tee tellimus siia jaama

 • Rijeka
  Prolaz M. Krucifikse Kozulic 3
  51000 Rijeka

  Es. - Pü.08:00 - 20:00
  Riigipühad08:00 - 20:00
  Tee tellimus siia jaama

 • Rijeka Lennujaam

  Sixt Autorent
  Hamec 1
  51513 Omisalj

  Es. - Pü.07:00 - 22:00
  Riigipühad07:00 - 22:00

  Saadaval autogrupid: Autod, Sportautod ja kabrioletid, 4x4, Veok

 • Rijeka

  Sixt Autorent
  Prolaz M. Krucifikse Kozulic 3
  51000 Rijeka

  Es. - Pü.08:00 - 20:00
  Riigipühad08:00 - 20:00

  Saadaval autogrupid: Autod, Sportautod ja kabrioletid, 4x4, Veok

Autorent Rijekas Horvaatias

Kui olete leidnud endale sobiva rendiauto, siis saate oma reisi veelgi hõlbustada, kasutades valikus olevat mõistliku hinnaga lisavarustust. Lastega reisivatele peredel on oluline kasutada nõuetekohast turvavarustust. Rijeka autorent pakub erinevas vanuses lastele mõeldud turvatoole. Kui olete piirkonnas esimest korda, siis on kindlasti lihtsam liigelda kasutades navigatsioonisüsteemi, mis juhatab teid kiiresti ja otseimat teed pidi oma sihtkohta. Sixt pakub ka lisajuhi teenust, kui peaksite roolis olemisest puhata soovima. Auto tagastus ja kättesaamine on võimalik etteteatamisel ka väljaspool kontori lahtiolekuaegasid. Lihtsalt andke meile oma broneeringut tehes teada, mida soovite! Pidage silmas, et broneeringu tegemisel garanteerib Sixt Rijeka autorent sõiduki kategooria, mitte täpset mudelit.

Võtke reisist maksimum rendiautoga Rijekast

Rijeka on suuruselt kolmas linn Horvaatias. See on sadamalinn, kus on kaunis mereäär ja muidugi ka suurepärane kliima. Kindlasti tasub külastada Trsati lossi, mille tornist avaneb sõnatuks võttev vaade linnale. Rijeka rahvusvaheline karneval toimub aasta esimeses pooles. See on Horvaatia suurim festival ning toob linna palju külalisi ja suured pidustused. Minge kohalikule keskturule, kus ootab teid värkse kala valik. Korzo promenaadil jalutades leiate palju kohvikuid ja poode. Hilisemal kellaajal avatakse seal ka ööklubid ja baarid. Vaid kümne kilomeetri kaugusele jääb Kastav, mis on mäe otsas asuv 16. sajandil rajatud küla, kuhu on hea rendiautoga linnamelu eest põgeneda. Selle atmosfäär on ainulaadne. Lühikese sõidu kaugusel Rijekast on ka Krki saar, seda tuntakse hea veini, värske kala ja kauniste randade tõttu. Nautige ümbrust autorendiga Rijekast!

 
 

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus