Autorent
Split Lennujaam
Kokkuvarisemine
Horvaatia // Split // Split Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Split Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Cesta Dr. Franje Tudmana 1270
  21127 Kastel Stafilic HR +385-21797063
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: SPU
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 22:00
Riigipühad07:00 - 22:00
 
 24 h tagastus

Sixt autorent Spliti Lennujaamas Horvaatias

Auto rentimine Sixti esindusest Spliti Lennujaamas on suurepärane viis oma reisi alustamiseks. Meie esindusest saate valida enda eelarvele ja vajadustele vastava auto. Pakutavate kvaliteetsete sõidukite hulgas on nii luksusmudelid kui ka ökonoomsed sõidukid. Valikus on neljaveolised džiibid, mis mahutavad kogu pere või suurema grupi koos pagasiga. Muidugi on ka lai valik erinevaid sportautosid ning kabriolette. Neile, kes soovivad transportida suuremaid asju, on olemas kaubikud. Spliti Lennujaama autorent pakub ka lisasid nagu näiteks kaasaegsed navigatsioonisüsteemid ja laste turvatoolid – lihtsalt andke meile oma broneeringut tehes teada, mida te vajate. Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid, mille hulgast leiate kindlasti midagi vajadustele vastavat. Pool tundi enne rendiauto kättesaamist Spliti Lennujaamast saate meie mobiilirakenduse abil valida täpse mudeli, mida soovite.

Spliti Lennujaama informatsioon

Spliti Lennujaam (lühidalt SPU) on tuntud ka Resniki lennujaama nime all, mis asub Kastela linnas Dalmaatsia piirkonnas Aadria mere idarannikul. See on Horvaatia suurim lennujaam, mis teenindab palju reisijaid, olles populaarne sihtkoht Euroopa lendudele. Rendiauto on suurepärane viis stardiks, kuna Spliti Lennujaam asub 20 kilomeetri kaugusel linnast. Meie esinduse leiate saabumiste halli esimeselt korruselt ning auto tagastus ja kättesaamine on eelneval kokkuleppel võimalik 24 tundi ööpäevas.

Rendiautoga ümbruskonda avastamas

Kui olete saabunud Spilti Lennujaama, siis auto rentimine annab võimaluse tutvuda Spliti linna ja selle ümbrusega. Spliti kuulsaim vaatamisväärsus on Diocletianuse palee, mille ehitas neljandal sajandil Rooma keiser. Veenduge, et näete Grgur Ninski kuju. Kindlasti tasub külasta vanalinna, kus asub kuulus plats Vocni Trg, mis tähendab tõlkes puuviljaturgu. Linnas on kaunis mereäärne Riva promenaad, kust avaneb lummav vaade rannale ja sadamale. Marjani mäest jääb ühele poole linn ja teisele poole meri ning see on suurepärane peatus aktiivsemaks tegevuseks. Kuulus on ka kohalik turg, kus on suurepärane valik rohelist ning värsket kala. Ka linnast väljapoole jäävad kaunid rannad ja loodus, mille avastamiseks on auto mugavaim transpordiviis. Sixt autorendiga Spliti Lennujaamast saate oma reisist maksimumi võtta!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 22:00
Riigipühad07:00 - 22:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Split Lennujaam SPU Cesta Dr. Franje Tudmana 1270 21127 Kastel Stafilic 43.538889, 16.298056 +385-21797063

Sixt asukoht Split Lennujaam SPU

Cesta Dr. Franje Tudmana 1270
21127 Kastel Stafilic
 
Telefoni nr. +385-21797063

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus