Autorent esinduses Split Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Split Lennujaam

* Hinnad arvutati 26.05.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Split Lennujaam, alates 02.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Split Lennujaam

Aadress

Cesta Dr. Franje Tudmana 1270, 21127 Kastel Stafilic, Horvaatia
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
07:00 - 22:00
Riigipühad
07:00 - 22:00

Teenused esinduses: Split Lennujaam

Sixt autorent Spliti Lennujaamas Horvaatias

Sixt autorent Spliti Lennujaamas Horvaatias

Auto rentimine Sixti esindusest Spliti Lennujaamas on suurepärane viis oma reisi alustamiseks. Meie esindusest saate valida enda eelarvele ja vajadustele vastava auto. Pakutavate kvaliteetsete sõidukite hulgas on nii luksusmudelid kui ka ökonoomsed sõidukid. Valikus on neljaveolised džiibid, mis mahutavad kogu pere või suurema grupi koos pagasiga. Muidugi on ka lai valik erinevaid sportautosid ning kabriolette. Neile, kes soovivad transportida suuremaid asju, on olemas kaubikud. Spliti Lennujaama autorent pakub ka lisasid nagu näiteks kaasaegsed navigatsioonisüsteemid ja laste turvatoolid – lihtsalt andke meile oma broneeringut tehes teada, mida te vajate. Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid, mille hulgast leiate kindlasti midagi vajadustele vastavat. Pool tundi enne rendiauto kättesaamist Spliti Lennujaamast saate meie mobiilirakenduse abil valida täpse mudeli, mida soovite.
Spliti Lennujaama informatsioon Spliti Lennujaam (lühidalt SPU) on tuntud ka Resniki lennujaama nime all, mis asub Kastela linnas Dalmaatsia piirkonnas Aadria mere idarannikul. See on Horvaatia suurim lennujaam, mis teenindab palju reisijaid, olles populaarne sihtkoht Euroopa lendudele. Rendiauto on suurepärane viis stardiks, kuna Spliti Lennujaam asub 20 kilomeetri kaugusel linnast. Meie esinduse leiate saabumiste halli esimeselt korruselt ning auto tagastus ja kättesaamine on eelneval kokkuleppel võimalik 24 tundi ööpäevas.
Rendiautoga ümbruskonda avastamas Kui olete saabunud Spilti Lennujaama, siis auto rentimine annab võimaluse tutvuda Spliti linna ja selle ümbrusega. Spliti kuulsaim vaatamisväärsus on Diocletianuse palee, mille ehitas neljandal sajandil Rooma keiser. Veenduge, et näete Grgur Ninski kuju. Kindlasti tasub külasta vanalinna, kus asub kuulus plats Vocni Trg, mis tähendab tõlkes puuviljaturgu. Linnas on kaunis mereäärne Riva promenaad, kust avaneb lummav vaade rannale ja sadamale. Marjani mäest jääb ühele poole linn ja teisele poole meri ning see on suurepärane peatus aktiivsemaks tegevuseks. Kuulus on ka kohalik turg, kus on suurepärane valik rohelist ning värsket kala. Ka linnast väljapoole jäävad kaunid rannad ja loodus, mille avastamiseks on auto mugavaim transpordiviis. Sixt autorendiga Spliti Lennujaamast saate oma reisist maksimumi võtta!
Show more

Hea teada esindusest Split Lennujaam rentides

Mis on esinduses Split Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Split Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Split Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Split Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,5
939 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,9)
Sõiduk
(4,8)
Sõiduki tagastamine
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.

KKK rendi kohta rendikontoris Split Lennujaam

Kas esinduses Split Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Split Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Split Lennujaam

Näita rohkem