Autorent
Zadar Lennujaam
Kokkuvarisemine
Horvaatia // Zadar // Zadar Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Zadar Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Zadar Airport PP 367
  23222 Zadar, Zemunik Donji HR +385-23348408
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: ZAD
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 22:00
Riigipühad07:00 - 22:00
 
 24 h tagastus

Autorent Zadari Lennujaamas Horvaatias

Alustage oma reisi Sixt autorendiga Zadari Lennujaamast. Meie juurest leiate suure valiku rendiautosid, midagi sobivat on igale maitsele ja eelarvele. Pakutavate kvaliteetsete sõidukite hulgas on nii luksusmudelid kui ka ökonoomsed sõidukid. Valikus on neljaveolised džiibid või luukpärad, mis mahutavad kogu pere või seltskonna koos pagasiga. Olemas on ka erinevad sportautod ning kabrioletid. Zadari Lennujaama autorent pakub ka lisasid nagu näiteks kaasaegsed navigatsioonisüsteemid ja laste turvatoolid. Lihtsalt andke meile oma broneeringut tehes teada, mida te juurde soovite. Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid, mille hulgast leiate kindlasti midagi vajadustele vastavat. Pool tundi enne Zadari Lennujaama saabumist saate Sixti mobiilirakenduse abil valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.

Zadari Lennujaama info

Zadari kesklinn jääb Zadari Lennujaamast 8 kilomeetri kaugusele – kui te soovite aega raiskamata edasi liikuda, siis auto rentimine on parim valik. Seal asub tänapäeval Horvaatia õhujõudude suur treeningbaas. Lennujaamast väljuvad hooajalised lennud suurematesse Euroopa linndadesse nagu London, Berliin, Pariis. Aga ka regulaarsed lennud riigi pealinna Zagrebisse ja Pulasse. Sixti leiate lennujaama hoonest väljudes, esindus on peaväljapääsust vaid 30 meetri kaugusel. Selleks, et saaksite reisi muretult planeerida, on rendiauto tagastamine Zadari Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt. Meie abivalmis meeskond ootab teid, et saaksite võtmed kätte ja rooli istuda.

Mida teha Zadaris Horvaatias

Auto rentimine peale maandumist Zadari Lennujaamas muudab ümbruse nautimise lihtsaks. Saate mugavalt sõita näiteks mõnda läheduses asuvasse rahvusparki, kus saab nautida puutumata loodust. Zadar ise on pika ja põneva ajalooga, sealses poolsaare tipus asuvas vanalinnas on vanad Rooma aegsed säilmed ning erinevatest ajaloo perioodidest pärinevad ehitised. Minge uudistage Saint Donatuse kirikut ja linnamüüri ning väravaid. Külastage ka sealseid muuseume, mis annavad ajaloost veelgi parema ülevaate. Kui soovite nautida rannamõnusid, siis rendiauto viib teid kiirelt kohale. Dalmaatsia rannikul Aadria mere ääres asuv piirkond on kauni erksinise rannajoonega. Tehke broneering Sixtist ja Zadari Lennujaama autorent muudab teie teel oleku nauditavaks! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 22:00
Riigipühad07:00 - 22:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Zadar Lennujaam ZAD Zadar Airport PP 367 23222 Zadar, Zemunik Donji 44.108333, 15.346667 +385-23348408

Sixt asukoht Zadar Lennujaam ZAD

Zadar Airport PP 367
23222 Zadar, Zemunik Donji
 
Telefoni nr. +385-23348408

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus