Autorent esinduses Zadar Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Zadar Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Zadar Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Zadar Lennujaam

Aadress

Zadar Airport PP 367, 23222 Zadar, Zemunik Donji, Horvaatia
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
07:00 - 22:00
Riigipühad
07:00 - 22:00

Teenused esinduses: Zadar Lennujaam

Autorent Zadari Lennujaamas Horvaatias

Autorent Zadari Lennujaamas Horvaatias

Alustage oma reisi Sixt autorendiga Zadari Lennujaamast. Meie juurest leiate suure valiku rendiautosid, midagi sobivat on igale maitsele ja eelarvele. Pakutavate kvaliteetsete sõidukite hulgas on nii luksusmudelid kui ka ökonoomsed sõidukid. Valikus on neljaveolised džiibid või luukpärad, mis mahutavad kogu pere või seltskonna koos pagasiga. Olemas on ka erinevad sportautod ning kabrioletid. Zadari Lennujaama autorent pakub ka lisasid nagu näiteks kaasaegsed navigatsioonisüsteemid ja laste turvatoolid. Lihtsalt andke meile oma broneeringut tehes teada, mida te juurde soovite. Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid, mille hulgast leiate kindlasti midagi vajadustele vastavat. Pool tundi enne Zadari Lennujaama saabumist saate Sixti mobiilirakenduse abil valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.
Zadari Lennujaama info Zadari kesklinn jääb Zadari Lennujaamast 8 kilomeetri kaugusele – kui te soovite aega raiskamata edasi liikuda, siis auto rentimine on parim valik. Seal asub tänapäeval Horvaatia õhujõudude suur treeningbaas. Lennujaamast väljuvad hooajalised lennud suurematesse Euroopa linndadesse nagu London, Berliin, Pariis. Aga ka regulaarsed lennud riigi pealinna Zagrebisse ja Pulasse. Sixti leiate lennujaama hoonest väljudes, esindus on peaväljapääsust vaid 30 meetri kaugusel. Selleks, et saaksite reisi muretult planeerida, on rendiauto tagastamine Zadari Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt. Meie abivalmis meeskond ootab teid, et saaksite võtmed kätte ja rooli istuda.
Mida teha Zadaris Horvaatias Auto rentimine peale maandumist Zadari Lennujaamas muudab ümbruse nautimise lihtsaks. Saate mugavalt sõita näiteks mõnda läheduses asuvasse rahvusparki, kus saab nautida puutumata loodust. Zadar ise on pika ja põneva ajalooga, sealses poolsaare tipus asuvas vanalinnas on vanad Rooma aegsed säilmed ning erinevatest ajaloo perioodidest pärinevad ehitised. Minge uudistage Saint Donatuse kirikut ja linnamüüri ning väravaid. Külastage ka sealseid muuseume, mis annavad ajaloost veelgi parema ülevaate. Kui soovite nautida rannamõnusid, siis rendiauto viib teid kiirelt kohale. Dalmaatsia rannikul Aadria mere ääres asuv piirkond on kauni erksinise rannajoonega. Tehke broneering Sixtist ja Zadari Lennujaama autorent muudab teie teel oleku nauditavaks!
Show more

Hea teada esindusest Zadar Lennujaam rentides

Mis on esinduses Zadar Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Zadar Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Zadar Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Zadar Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,4
482 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,9)
Sõiduki tagastamine
(4,8)
Sõiduki üleandmine
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.

KKK rendi kohta rendikontoris Zadar Lennujaam

Kas esinduses Zadar Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Zadar Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Zadar Lennujaam

Näita rohkem