Autorent esinduses Tel Aviv Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Tel Aviv Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Tel Aviv Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Tel Aviv Lennujaam

Aadress

Ben Gurion Airport, 70100 Tel Aviv, Iisrael
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
00:00 - 00:00
Riigipühad
00:00 - 00:00

Teenused esinduses: Tel Aviv Lennujaam

Autorent Tel Avivi Lennujaamas

Autorent Tel Avivi Lennujaamas

Auto rentimine Tel Avivi Lennujaama Sixtist on lihtne ja mugav. Pakume uusimaid mudeleid ja kvaliteetseid autobrände. Valikus on ökonoomsed linnaautod, luksuslikud sedaanid, mahukad luukpärad ja neljaveolised maasturid. Muidugi on olemas ka lai valik sportautosid ja kabriolette. Soovi korral saate juurde võtta ka ekstravarustust. Pakume navigatsiooniseadmeid, laste turvatoole ja -hälle, kui reisite perega, samuti lisajuhi teenust, mille puhul peate lihtsalt rendilepingusse märkima, kes autot juhivad. Erinevate kindlustuspakettide seast saate valida just endale sobiva. Olemas on ka noortele alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Auto broneerimine läbi mobiiliäpi või interneti võtab aega vaid mõne minuti, kuid muidugi olete oodatud ka Sixt autorendi esindusse kohapeale, et leida parim pakkumine. Rendiauto Tel Avivi Lennujaamast on parim viis teekonna jätkamiseks.
Tel Avivi Lennujaama info Tel Avivi Lennujaam, lühidalt TLV, on tuntud ka kui Ben Gurioni Rahvusvaheline Lennujaam ja kasutatakse ka heebreakeelset nime Natbag. See on konkurentsitult kõige aktiivsem lennujaam Iisraelis ja asub Tel Avivist 19 kilomeetrit kagus suunas. Lennujaam teenindab aastas ligi 18 miljonit reisijat ja 127 000 lennuoperatsiooni. Sixti esindus asub saabuvate lendude hallis, kus teid ootavad meie professionaalsed klienditeenindajad, et aidata teid kõigis autorendiga seotud küsimustes. Sixt autorent soovib teile Tel Avivi Lennujaamast turvalist teekonda.
Sixti rendiautoga Tel Avivi avastamas Tel Aviv on suur kultuuri- ja meelelahutuskeskus, kus on palju teatreid, kontserdipaiku, kinosid, muuseume ja parke. Iga päev toimub siin suurejoonelisi muusikaüritusi nii klassikalise muusika kui popmuusika vallas. Linna kuulsad rannad ja linnapromenaad on populaarsed kohad, mida külastada. Aktiivne ööelu on koondunud sadama piirkonda, kus on hulgaliselt baare, tantsuklubisid, ööklubisid. White Cityna tuntud linnaosa on suurepärane 20. sajandi alguse arhitektuuri ja linnaplaneerimise näide, mis on nüüdseks kantud UNESCO kultuuripärandi nimistusse. Tel Aviv on roheline linn, kus on palju parke ja spordirajatisi. Üks populaarsemaid on Yarkon park, kus on ka botaanikaaed ja linnumaja, veekeskus ja spordirajad ning suur vabaõhu kontserdiväljak, kus esinevad tuntud muusikud üle maailma. Auto renitmine Tel Avivi Lennujaam Sixtist annab teile suurepärase võimaluse omal käel linnaga tutvumiseks.
Show more

Hea teada esindusest Tel Aviv Lennujaam rentides

Mis on esinduses Tel Aviv Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Tel Aviv Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Tel Aviv Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Tel Aviv Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

KKK rendi kohta rendikontoris Tel Aviv Lennujaam

Kas esinduses Tel Aviv Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Tel Aviv Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?