Autorent
Milaano Lennujaam Linate
Kokkuvarisemine
Itaalia // Milan // Milaano Lennujaam Linate
Muutke andmeid

Autorent Milaano Lennujaam Linate: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Viale Enrico Forlanini
  20090 Segrate IT +39-0294757979
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: LIN
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:30 - 23:30
Riigipühad07:30 - 23:30
 
 24 h tagastus

Autorent Milaano Linate Lennujaamas

Rentige auto Linate Lennujaamast ja suunduge nautima Itaalia linna Milaanot ning selle ümbrust. Sixt pakub erinevaid sedaane, luukpärasid ning džiipe. Valikus on ka sportautod ja kabrioletid. Leiate nii luksusmarkide autosid kui ka ökonoomsemaid ja soodsamaid variante, kindlasti midagi oma vajadustele ja eelarvele vastavat. Lisaks laiale autovalikule pakume ka ekstravarustust, et teie auto rentimise kogemus oleks veelgi mugavam ning saaksite muretult teel olla. Lisade hulgas on näiteks piiramatu kilometraaž, navigatsioonisüsteemid ja ka erinevad kindlustuspaketid, et saaksite end turvaliselt tunda. Pange tähele, et sõiduki ettebroneerimisel Milaano Linate Lennujaamast ei saa valida kindlat rendiauto mudelit, vaid kategooria.

Milaano Linate Lennujaama (LIN) informatsioon

Linate Lennujaam on Milaano linna suuruselt teine lennujaam, mis teenindab aastas ligikaudu 10 miljonit reisijat. Ametlikult kannab see nime Enrico Forlanini Lennujaam, kes oli Milaanos sündinud tuntud Itaalia leiutaja ning lennunduspioneer. Lennujaam asub Milaano keskusest kõigest 7 kilomeetri kaugusel – auto rentimine on kiireim ja lihtsaim viis ümbrusega tutvumiseks. Sixti esindus asub saabumiste hallis ja meie klienditeenindajad ootavad teid, et pakkuda teile parimat võimalikku autorendi teenust Linate Lennujaamast. Teie mugavuse huvides on auto tagastamine võimalik ööpäevaringselt.

Rendiautoga Milaanot ja ümbrust avastamas

Milaano on üks populaarsemaid reisisihtkohti maailmas. See on tuntud moepealinn, kus on kirev ööelu ja ohtralt vaatamisväärsusi. Linnas on ilus arhitektuur ja Milaano messikeskuse külastus on kohustuslik neile, kes on huvitatud kunstist ja kultuurist. San Siro staadium ootab jalgpallifänne ülipopulaarsetele mängudele. Piazza del Duomo väljak on kaunis linna keskväljak, mille ääres asub massiivne gooti-stiilis katedraal. Auto rentimine on kordades mugavam kui ühistranspordi või kallite taksodega liiklemine. Palju tegevust ja imelisi kohti jääb ka väljapoole linna. Rentige auto, et sõita väiksematesse linnadesse ja küladesse, kus on suurepärane atmosfäär ja imemaitsev kohalik köök, mille poolest kogu Itaalia tuntud on. Alpid ja suurepärased rannad on kõigest tunni pikkuse sõidu kaugusel. Võtke Itaalia reisist maksimum Sixti rendiautoga Linate Lennujaamast Milaanos!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:30 - 23:30
Riigipühad07:30 - 23:30

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Milaano Lennujaam Linate LIN Viale Enrico Forlanini 20090 Segrate 45.461956, 9.279304 +39-0294757979

Sixt asukoht Milaano Lennujaam Linate LIN

Viale Enrico Forlanini
20090 Segrate
 
Telefoni nr. +39-0294757979

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus