Autorent regioonis Rome

 

Populaarseim aukohas Rome

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Rooma Lennuujaam Fiumicino, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Teenused esinduses: Rome

Rooma autorendi pakkumised: rendiauto Sixtist

Rooma autorendi pakkumised: rendiauto Sixtist

Kui olete otsustanud rentida auto Sixtist, ootavad teid ees tuntud autobrändid ja uusimad mudelid. Igas meie esinduses on saadaval ökonoomsed linnaautod, moodsad ja mugavad sedaanid, 4x4 maasturid, aga ka luksuslikud sportautod ja kabrioletid, nautimaks sõitu Itaalia päikselises kliimas. Ükskõik, kas reisite perega või üksi, kas olete puhkuse- või tööreisil, leiate meie Rooma esindustest kindlasti enda vajadustele vastava rendiauto.
Autorent Roomas koos Sixtiga Sixt pakub lisaks rendiautole ka lisavarustust, saate selle valida just isiklikele vajadustele vastava. Broneerige navigatsiooniseadmed ja te võite rahulikult sõita linnas ja selle ümbruses, kartmata teelt eksida. Kui kavas on läbida pikki vahemaid, valige piiramatu kilometraaž. Juhul kui soovite roolis olemisest puhata, saate kasutada lisajuhiteenust, selleks tuleb vaid rendilepingusse märkida, kes autot juhivad. Kui reisite perega, on meil pakkuda laste turvatoolid- ja hällid. Pakume ka erinevaid kindlustuspakette, kaasa arvatud noortele alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Pange tähele, et Sixt ei saa teile broneerimisel garanteerida konkreetset automudelit, kuid kindel on broneeritud sõiduki kategooria.
Nautige reisi Roomas Sixt autorendiga Rooma, Itaalia pealinn, on kunsti- ja arhitektuurimälestiste poolest üks maailma rikkamaid linnu. See on justkui üks suur vabaõhumuuseum. Parim viis muljetavaldava ajalooga linnas ringi liikumiseks on auto rentimine Sixtist. Iidsed varemed nagu Colosseum ja Forum Romanum on tähelepanuväärsed antiikaja ehitised, Panteon on Vana-Rooma kõigi jumalate tempel, Tituse võidukaar on triumfikaartest vanim ja paremini säilinud. Käige kindlasti ka Vatikanis, roomakatoliku kiriku peakorteris ja nautige Sixtuse kabelis Michelangelo laemaalinguid. Roomas on üle 500 kiriku ja katedraali, tuntuimad neist on Püha Pauluse kirik ja Santa Maria Maggiore basiilika. Siin on palju kauneid parke, imelisi purskkaeve, stiilseid butiike ja uhkeid kaubanduskeskusi. Lühikese autosõidu kaugusel linnast asub populaarne Castel Romano Designer Outlet, mis pakub soodsate hindadega üle maailma tuntud disainerite loomingut. Ja muidugi pakub Rooma elavat ööelu, lugematul hulgal külluslikke restorane ja hubaseid kohvikuid. Sixt autorent aitab teil oma reisist võtta maksimumi!
Show more

Hea teada regioonis Rome rentides

Mis on asukohas Rome minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Rome peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Rome.
Kas aukohas Rome saab auto tagasi tuua teise kohta?
Asukohas Rome on autot võimalik rentida ka ühes suunas esinduste vahel. Rakenduda võib lisatasu.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,6
8542 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,8)
Sixti esinduses
(4,7)
Sõiduki üleandmine
(4,6)

KKK rendi kohta regioonis Rome

Mida on vaja auto rentimiseks asukohas Rome?
Kas asukohas Rome saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas asukohas Rome peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?