Autorent
Verona Lennujaam
Kokkuvarisemine
Itaalia // Verona // Verona Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Verona Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Car Rental Center
  37060 Verona IT +39-0294757979
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: VRN
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.08:00 - 23:00
Riigipühad08:00 - 23:00
 
 24 h tagastus

Kasutage mugavaimat viisi edasi liikumiseks ning rentige auto Verona Lennujaama Sixtist. Me pakume kvaliteetseid sõidukeid, mille hulgast leiate kindlasti midagi oma maitsele ja eelarvele vastavat. On olemas luukpära mudelid, mis mahutavad kogu teie pagasi ka siis, kui reisite pere või suurema seltskonnaga. Muidugi on saadaval nii ökonoomsed kui luksuslikud sedaanid – seega leiate kindlasti midagi, mis just teile sobib. Autole saate juurde rentida ka vajalikud lisad, et teie teekond veelgi sujuvam oleks. Võimaliku lisavarustuse valikus on näiteks laste turvatoolid, navigatsioonisüsteemid või jalgrattakinnitused. Sixt pakub ka erinevaid kindlustuspakette, on olemas ka spetsiaalne alla 25-aastaste juhtide kindlustus. Rendiauto Verona Lennujaama Sixtist on suurepärane viis stardiks!

Tere tulemast Verona Lennujaama

Verona Lennujaam (VRN) on tuntud ka Villafranca Lennujaamana. See jääb Verona linnast 10 kilomeetrit edelasse, auto rentimine lennujaamast on parim viis edasi liikumiseks. Sixti esinduse leiate autorendi keskusest, mis jääb saabumiste hallist vaid 150 meetri kaugusele. Järgige lihtsalt autorendi juurde suunavaid silte ning Sixti tunnete ära meie oranži tunnusvärvi järgi. Abivalmis klienditeenindajad ootavad teid Verona Lennujaamas, et pakkuda parimat autorendi teenust. Et teie reisil ei oleks takistusi, siis on auto tagastamine võimalik ööpäevaringselt.

Nautige rendiautoga Veronat ja Itaaliat

Kauni vanalinnaga Verona jääb lennujaamast vaid 20 minutilise sõidu kaugusele, seega kasutage võimalust rentida auto ja ärge raisake raha ega aega kallistele taksodele ja tülikale ühistranspordile. Verona on kuulsa Shakespeare'i romaani “Romeo and Julia” toimumispaik, külastage Julia rõdu Casa di Giulietta lossis. Arena di Verona on kuulus amfiteater Piazza Bra väljakul, mis viib teid ligi 20. sajandit ajas tagasi, kuid tegutseb endiselt teatri- ja ooperilavana. Linnas on palju Vana-Rooma aegseid monumente ja ajaloo hõngu ning muidugi ka imemaitsev Itaalia köök. Võtke Verona Lennujaama autorendist maksimum ja sõitke ka Veneetsiasse, mis jääb Veronast veidi rohkem kui tunnise sõidu kaugusele. Itaalia on imekaunis ning nautige seda kõike Sixt autorendiga!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.08:00 - 23:00
Riigipühad08:00 - 23:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Verona Lennujaam VRN Car Rental Center 37060 Verona 45.403514, 10.909392 +39-0294757979

Sixt asukoht Verona Lennujaam VRN

Car Rental Center
37060 Verona
 
Telefoni nr. +39-0294757979

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus