Autorent
Athens Lennujaam
Kokkuvarisemine
Kreeka // Athens // Athens Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Athens Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: El. Venizelos
  190 04 Athens GR +30-2103530556
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: ATH
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.00:00 - 24:00
Riigipühad00:00 - 24:00
 
 24 h tagastus

Rendi auto Ateena Lennujaamast Kreekas

Auto rentimine Sixti esindusest Ateena Lennujaamast on ideaalne transpordiviis, kui suundute avastama seda rikka ajalooga linna. Meie juurest leiate mõistlike hindadega parimad pakkumised ning muidugi ka kvaliteetsed autod. Pakume nii luksusmarkide mudeleid kui ka taskukohasema hinnaga sõidukeid, mille hulgast leiate kindlasti midagi enda vajadustele vastavat. Mahtuniversaalid sobivad peredele või suurematele gruppidele. Kui olete romantilisel puhkusel või soovite nautida suurepärast ilma, siis leiate meie juurest suure valiku sportautosid ja kabriolette. Valikust ei puudu ka võimsad maasturid. Ateena Lennujaama autorent pakub muidugi ka vajalikke lisasid, mis teie reisi lihtsustavad. Navigatsioonisüsteemid aitavad probleemideta oma tee leida ning laste turvatoolid ja -hällid muudavad teie teekonna turvaliseks.

Tere tulemast Ateena Lennujaama

Ateena Lennujaam (ATH) on Kreeka peamine lennukeskus, mis on sihtkoht paljudele rahvusvahelistele lendudele. Sixti esinduse leiate saabumiste hallist ning te ei pea muretsema, millal oma auto kätte saate või tagastate, kuna see on võimalik ööpäevaringselt. Vahet pole kas rendite auto eelnevalt veebis või otse meie esindusest, Sixt autorent muudab teie teekonna alguse Ateena Lennujaamast stressivabaks. Linn asub lennujaamast ligi 40 kilomeetri kaugusel, seega just rendiauto on mugavaim ja kiireim viis sinna jõudmiseks.

Mida teha Ateenas ja selle ümbruses

Kreeka pealinn Ateena on üks populaarsemaid sihtkohti maailmas. Seda mõjuval põhjusel, kuna linnas on ohtralt ajaloolisi paiku. Kõige kuulsaim neist on kindlasti Akropol, mis kuulub ka UNESCO maailmapärandite hulka. Sellele on pühendatud ka eraldi muuseum. Linnas on palju kaunist arhitektuuri, eraldi väärib ära mainimist Plaka rajoon, mis linna vanim elamukvartal. Palju avastamist on ka väljaspool linna, milleks auto rentimine on mugavaim viis, sest siis saate liikuda endale sobivas tempos ja maršuudil. Kreeka linnad ja külad on imelised ning muidugi on seal suurepärane köök. Külastage oliiviistandusi, kust tuleb maailma parim oliiviõli. Miks mitte rentida auto Sixtist ja alustada meeldejäävat puhkust? Sixt autorent Ateena Lennujaamast on selleks parim viis!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.00:00 - 24:00
Riigipühad00:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Athens Lennujaam ATH El. Venizelos 190 04 Athens 37.936154, 23.946136 +30-2103530556

Sixt asukoht Athens Lennujaam ATH

El. Venizelos
190 04 Athens
 
Telefoni nr. +30-2103530556

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus