Autorent esinduses Athens Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Athens Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Athens Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Athens Lennujaam

Aadress

El. Venizelos, 190 04 Athens, Kreeka
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
00:00 - 00:00
Riigipühad
00:00 - 00:00

Teenused esinduses: Athens Lennujaam

Rendi auto Ateena Lennujaamast Kreekas

Rendi auto Ateena Lennujaamast Kreekas

Auto rentimine Sixti esindusest Ateena Lennujaamast on ideaalne transpordiviis, kui suundute avastama seda rikka ajalooga linna. Meie juurest leiate mõistlike hindadega parimad pakkumised ning muidugi ka kvaliteetsed autod. Pakume nii luksusmarkide mudeleid kui ka taskukohasema hinnaga sõidukeid, mille hulgast leiate kindlasti midagi enda vajadustele vastavat. Mahtuniversaalid sobivad peredele või suurematele gruppidele. Kui olete romantilisel puhkusel või soovite nautida suurepärast ilma, siis leiate meie juurest suure valiku sportautosid ja kabriolette. Valikust ei puudu ka võimsad maasturid. Ateena Lennujaama autorent pakub muidugi ka vajalikke lisasid, mis teie reisi lihtsustavad. Navigatsioonisüsteemid aitavad probleemideta oma tee leida ning laste turvatoolid ja -hällid muudavad teie teekonna turvaliseks.
Tere tulemast Ateena Lennujaama Ateena Lennujaam (ATH) on Kreeka peamine lennukeskus, mis on sihtkoht paljudele rahvusvahelistele lendudele. Sixti esinduse leiate saabumiste hallist ning te ei pea muretsema, millal oma auto kätte saate või tagastate, kuna see on võimalik ööpäevaringselt. Vahet pole kas rendite auto eelnevalt veebis või otse meie esindusest, Sixt autorent muudab teie teekonna alguse Ateena Lennujaamast stressivabaks. Linn asub lennujaamast ligi 40 kilomeetri kaugusel, seega just rendiauto on mugavaim ja kiireim viis sinna jõudmiseks.
Mida teha Ateenas ja selle ümbruses Kreeka pealinn Ateena on üks populaarsemaid sihtkohti maailmas. Seda mõjuval põhjusel, kuna linnas on ohtralt ajaloolisi paiku. Kõige kuulsaim neist on kindlasti Akropol, mis kuulub ka UNESCO maailmapärandite hulka. Sellele on pühendatud ka eraldi muuseum. Linnas on palju kaunist arhitektuuri, eraldi väärib ära mainimist Plaka rajoon, mis linna vanim elamukvartal. Palju avastamist on ka väljaspool linna, milleks auto rentimine on mugavaim viis, sest siis saate liikuda endale sobivas tempos ja maršuudil. Kreeka linnad ja külad on imelised ning muidugi on seal suurepärane köök. Külastage oliiviistandusi, kust tuleb maailma parim oliiviõli. Miks mitte rentida auto Sixtist ja alustada meeldejäävat puhkust? Sixt autorent Ateena Lennujaamast on selleks parim viis!
Show more

Hea teada esindusest Athens Lennujaam rentides

Mis on esinduses Athens Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Athens Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Athens Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Athens Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,6
2198 hinnangu põhjal
Sõiduki tagastamine
(4,8)
Tee Sixti
(4,8)
Sõiduki üleandmine
(4,8)

KKK rendi kohta rendikontoris Athens Lennujaam

Kas esinduses Athens Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Athens Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Athens Lennujaam

Näita rohkem