Autorent esinduses Kreeta Chania Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Kreeta Chania Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Kreeta Chania Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Kreeta Chania Lennujaam

Aadress

Arrival Hall, 73100 Chania, Kreeka
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
07:00 - 00:00
Riigipühad
07:00 - 00:00

Teenused esinduses: Kreeta Chania Lennujaam

Autorent Kreeta Chania Lennujaamas

Autorent Kreeta Chania Lennujaamas

Auto rentimine Chania Lennujaama Sixtist on meeldiv viis oma reisi alustamiseks. Meie esindusest saate valida enda eelarvele ja vajadustele vastava auto. Pakutavate kvaliteetsete sõidukite hulgas on nii luksusmudelid kui ka ökonoomsed sõidukid. Valikus on neljaveolised džiibid, mis mahutavad kogu pere või suurema grupi koos pagasiga. Muidugi on olemas ka lai valik erinevaid sportautosid ning kabriolette. Chania Lennujaama autorent pakub ka lisasid nagu näiteks navigatsioonisüsteemid ja laste turvatoolid – lihtsalt andke meile oma broneeringut tehes teada, mida te vajate. Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid, on olemas ka spetsiaalselt alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Ootame teid Chania Lennujaama Sixti, et saaksite Kreeta reisil rendiautoga mugavalt liigelda!
Chania Lennujaama informatsioon Chania Rahvusvaheline Lennujaam (lühidalt CHQ) on tuntud ka Daskalogiannise Lennujaamana ja see teenindab ligi 2,8 miljonit reisijat aastas. Chania Lennujaamast linna jõudmiseks on kiireim viis auto rentimine, sõit linna kestab ligi 20 minutit. Sixt autorendi esinduse Chania Lennujaamas leiate saabumiste hallist, seal ootavad teid meie abivalmis klienditeenindajad, et leida just teile sobiv pakkumine.
Sixtiga Kreetat avastamas Chania on linn Kreeta saarel ja on sealne kaunis mereäär ja loodus on imelised kohad puhkuseks. Chanias tasub kindlasti külastada kohalikku arheoloogiamuuseumi ja meremuuseumi. Jalutage armsas vanalinnas, millel on pikk ajalugu. Lühikese sõidu kaugusele jääb Kreeta saare botaanikaaed ja park, kus on sadu erinevaid taimeliike, mis teeb sellest ühe kogu Euroopa ainulaadseima. Samaria rahvuspark on äärmiselt populaarne sihtkoht, sealt leiate mägise maastiku ja kuristikud. Frangokastello on mereäärne küla, mis on tuntud oma Veneetsia lossi tõttu, mis on päris hästi säilinud. Külastage ka näiteks Lissose linna, mis on tuntud oma mineraalvee spa tõttu. Kreeta saarel on palju teha ja parim viis ringi liikumiseks on rendiauto – siis ei pea te sõltuma kallitest taksodest, tülikast ühistranspordist ja saate olla oma aja peremees. Auto rentimine Chania Lennujaama Sixtist muudab teie reisi meeldejäävaks ning liiklemise lihtsaks!
Show more

Hea teada esindusest Kreeta Chania Lennujaam rentides

Mis on esinduses Kreeta Chania Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Kreeta Chania Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Kreeta Chania Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Kreeta Chania Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,6
480 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,9)
Sõiduki tagastamine
(4,8)
Sixti esinduses
(4,7)

KKK rendi kohta rendikontoris Kreeta Chania Lennujaam

Kas esinduses Kreeta Chania Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Kreeta Chania Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Kreeta Chania Lennujaam

Näita rohkem