Autorent
Kreeta Heraklion Lennujaam
Kokkuvarisemine
Kreeka // Crete // Kreeta Heraklion Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Kreeta Heraklion Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Kazantzakis Airport
  71500 Heraklion GR +30-2810280915
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: HER
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:30 - 23:00
Riigipühad07:30 - 23:00
 
 

Tere tulemast Kreeta Heraklion Lennujaama autorenti

Auto rentimine Heraklioni Lennujaamast on suurepärane viis oma reisi alustamiseks, kui suundute kuuma Kreeka päikese alla. Me pakume laia valikut erinevaid sõidukeid, alates ökonoomsetest linnaautodest kuni džiipideni. Muidugi on valikus ka kabrioletid ja sportautod. Kui otsite kvaliteeti, kuid samal ajal ka mõistlikku hinda, siis meie esindusest leiate kindlasti midagi sobivat. Sixtis on saadaval nii luksusmudelid kui ka soodsamad variandid. Muidugi saate juurde võtta vajaliku lisavarustuse. Navigatsioonisüsteemid aitavad probleemideta oma tee leida ning laste turvatoolid ja -hällid muudavad teie teekonna turvaliseks. Erinevate kindlustuspakettide hulgast saate valida just enda vajadustele vastava, saadaval on ka spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Tehke broneering mõne klikiga internetis või mobiilirakenduse vahendusel. Muidugi olete oodatud ka meie Heraklioni Lennujaama kohapeale, meie rendiautod ootavad teid!

Heraklion Lennujaama informatsioon

Heraklioni Rahvusvahelist Lennujaama (HER) tuntakse ka Nikos Kazantzakise Lennujaama, kes oli sealt kandist pärit kirjanik ja filosoof.  See asub Kreeka suurimal saarel Kreetal ning Heraklioni linn jääb lennujaamast 5 kilomeetri kaugusele. Tegemist on Kreeka suuruselt teise lennujaamaga. Sixti esinduse Heraklioni Lennujaamas leiate saabumiste hallist. Meie abivalmis meeskond ootab teid, et saaksite kiiresti rooli istuda ja oma teekonda jätkata. Pange tähele, et auto broneerimisel valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpset mudelit.

Sixti rendiautoga Heraklionit avastamas

Heraklionis ja selle ümbruses on palju ajaloolise ja kultuurilise tähtsusega kohti, mida rendiautoga külastada. Sõitke Knossose ja Phaestosti lossidesse, mis on antiikaja religioossed ehitised. Ajaloohuvilistel tasub kindlasti külastada ka Heraklioni arheoloogiamuuseumit. Kreeka suurim saar Kreeta on muidugi tõeline hitt ka nende seas, kes soovivad nautida ilusat ilma ja loodust. Sõitke mägistel teedel, nautige vaadet ja kaunist kohalikku merd ja randasid. Ümbruskonnas on palju oliivi- ja viinamarjaistandusi, tegemist on kuulsa Kreeka veiniregiooniga. Nautige suurepärast Kreeka kööki ja rendiauto annab teile vabaduse liikuda oma tempos ja trajektoril. Võtke oma reisist maksimum Sixt autorendiga Heraklioni Lennujaamast! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:30 - 23:00
Riigipühad07:30 - 23:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Kreeta Heraklion Lennujaam HER Kazantzakis Airport 71500 Heraklion 35.339722, 25.180278 +30-2810280915

Sixt asukoht Kreeta Heraklion Lennujaam HER

Kazantzakis Airport
71500 Heraklion
 
Telefoni nr. +30-2810280915

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus