Autorent esinduses Kreeta Heraklion Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Kreeta Heraklion Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Kreeta Heraklion Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Kreeta Heraklion Lennujaam

Aadress

Kazantzakis Airport, 71500 Heraklion, Kreeka
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
00:00 - 00:30 07:00 - 00:00
Riigipühad
00:00 - 00:30 07:00 - 00:00

Teenused esinduses: Kreeta Heraklion Lennujaam

Tere tulemast Kreeta Heraklion Lennujaama autorenti

Tere tulemast Kreeta Heraklion Lennujaama autorenti

Auto rentimine Heraklioni Lennujaamast on suurepärane viis oma reisi alustamiseks, kui suundute kuuma Kreeka päikese alla. Me pakume laia valikut erinevaid sõidukeid, alates ökonoomsetest linnaautodest kuni džiipideni. Muidugi on valikus ka kabrioletid ja sportautod. Kui otsite kvaliteeti, kuid samal ajal ka mõistlikku hinda, siis meie esindusest leiate kindlasti midagi sobivat. Sixtis on saadaval nii luksusmudelid kui ka soodsamad variandid. Muidugi saate juurde võtta vajaliku lisavarustuse. Navigatsioonisüsteemid aitavad probleemideta oma tee leida ning laste turvatoolid ja -hällid muudavad teie teekonna turvaliseks. Erinevate kindlustuspakettide hulgast saate valida just enda vajadustele vastava, saadaval on ka spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Tehke broneering mõne klikiga internetis või mobiilirakenduse vahendusel. Muidugi olete oodatud ka meie Heraklioni Lennujaama kohapeale, meie rendiautod ootavad teid!
Heraklion Lennujaama informatsioon Heraklioni Rahvusvahelist Lennujaama (HER) tuntakse ka Nikos Kazantzakise Lennujaama, kes oli sealt kandist pärit kirjanik ja filosoof.  See asub Kreeka suurimal saarel Kreetal ning Heraklioni linn jääb lennujaamast 5 kilomeetri kaugusele. Tegemist on Kreeka suuruselt teise lennujaamaga. Sixti esinduse Heraklioni Lennujaamas leiate saabumiste hallist. Meie abivalmis meeskond ootab teid, et saaksite kiiresti rooli istuda ja oma teekonda jätkata. Pange tähele, et auto broneerimisel valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpset mudelit.
Sixti rendiautoga Heraklionit avastamas Heraklionis ja selle ümbruses on palju ajaloolise ja kultuurilise tähtsusega kohti, mida rendiautoga külastada. Sõitke Knossose ja Phaestosti lossidesse, mis on antiikaja religioossed ehitised. Ajaloohuvilistel tasub kindlasti külastada ka Heraklioni arheoloogiamuuseumit. Kreeka suurim saar Kreeta on muidugi tõeline hitt ka nende seas, kes soovivad nautida ilusat ilma ja loodust. Sõitke mägistel teedel, nautige vaadet ja kaunist kohalikku merd ja randasid. Ümbruskonnas on palju oliivi- ja viinamarjaistandusi, tegemist on kuulsa Kreeka veiniregiooniga. Nautige suurepärast Kreeka kööki ja rendiauto annab teile vabaduse liikuda oma tempos ja trajektoril. Võtke oma reisist maksimum Sixt autorendiga Heraklioni Lennujaamast!
Show more

Hea teada esindusest Kreeta Heraklion Lennujaam rentides

Mis on esinduses Kreeta Heraklion Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Kreeta Heraklion Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Kreeta Heraklion Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Kreeta Heraklion Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,5
931 hinnangu põhjal
Sõiduki üleandmine
(4,8)
Sõiduki tagastamine
(4,7)
Tee Sixti
(4,7)

KKK rendi kohta rendikontoris Kreeta Heraklion Lennujaam

Kas esinduses Kreeta Heraklion Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Kreeta Heraklion Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Kreeta Heraklion Lennujaam

Näita rohkem