Autorent
Mykonos Lennujaam
Kokkuvarisemine
Kreeka // Mykonos // Mykonos Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Mykonos Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Arrival Hall
  846 00 Mykonos GR +30-2289440065
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: JMK
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 23:00
Riigipühad07:00 - 23:00
 
 

Autorent Mykonose Lennujaamas Kreekas

Kui maandute Mykonose Lennujaamas, jätkake oma teekonda auto rentimisega Sixtist. Meie kvaliteetsete sõidukite valik on lai, leiate sealt kindlasti midagi teile sobivat. Pakkuda on kompaktsed ja ökonoomsed linnaautod, luksuslikemateks sõitudeks on valikus sportautod ja kabrioletid. Neljavoelised džiibid sobivad neile, kes reisivad suurema pagasiga või plaanivad sõita loodusesse. Mykonose Lennujaama autorent pakub ka lisasvarustust, mis muudavad teeloleku vaalgi mugavamaks. GPS-navigaatorid aitavad teil õigesse kohta jõuda, saadaval on laste turvatoolid ja -hällid, soovijatele jalgratta kinnitused. Erinevate kindlustuspakettide seast saate valida just teile sobiva. Tehke broneering vaid mõne klikiga internetis või mobiiliäpis või tulge Sixt autorenti Mykonose Lennujaama kohapeale!

Mykonose Lennujaama info

Mykonos Lennujaam (JMK) asub Kreekas Mykonose saarel. Mykonose linna keskus jääb lennuväljast 4 kilomeetri kaugusele, auto rentimine on mugavaim viis teekonna alustamiseks. Lennujaam teenindab aastas üle 800 000 reisija, peamiselt toimuvad hooajalised lennud erinevatest Euroopa linnadest. Sixti esinduse leiate Mykonos Lennujaama saabuvate lendude hallist, kus teid ootab meie professionaalne meeskond, kes lahendab kõik autorendiga seotud küsimused ja leiab just teile sobivaima pakkumise!

Rendiautoga puhkust nautimas

Mykonos on saar Egeuse meres Küklaadide saarestikus. Saare peamine majandusharu on turism, siin on puhkamiseks suurepärased võimalused igas vanuses inimesele. Linna arhitektuur lummab oma valgete majade ja kitsaste tänavatega. Eksootilised rannad kutsuvad nautima päikest ja merd, Super Paradise, Paradise ja Kalo Livadi on tuntuimad neist. Kasuta võimalust harrastad erinevaid veespordialasid. Saar on kuulus ka oma kosmopoliitse õhkkonna poolest, siin käib vilgas ööelu. Baarid ja tantsuklubid meelitavad kohale üle maailma tuntud DJ-sid, peod kestavad koiduni ja nii läbi terve suve. Nautige kohalikku kööki ja veini, selleks on palju võimalusi. Tutvuge kindlasti ka Mykonose kuulsate 16. sajandist pärit tuulikutega, külastage arheoloogia-, folkloori- ja meremuuseumi. Saarel on palju teha ja näha, parim viis ringi liikumiseks on rendiauto – nii ei pea te sõltuma kallitest taksodest ja ühistranspordist, vaid saate olla oma aja peremees. Sixt autorent garanteerib teile mugava ringiliiklemise otse Mykonose Lennujaamast! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 23:00
Riigipühad07:00 - 23:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Mykonos Lennujaam JMK Arrival Hall 846 00 Mykonos 37.435305, 25.346901 +30-2289440065

Sixt asukoht Mykonos Lennujaam JMK

Arrival Hall
846 00 Mykonos
 
Telefoni nr. +30-2289440065

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus