Autorent esinduses Mykonos Lennujaam

 

105+ riigis

Autorent üle maailma enam kui 110 aastat

Premium autopark

Meie autoga tunnete enda alati esmaklassilise kliendina

Uued autod

Meil on saadaval uusimad autod

Täielikult digitaalne

Unustage järjekorrad rendipunktis

Populaarseim aukohas Mykonos Lennujaam

* Hinnad arvutati 07.02.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Mykonos Lennujaam, alates 14.02.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Mykonos Lennujaam

Aadress

Arrival Hall, 846 00 Mykonos, Kreeka
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
09:00 - 19:00
Riigipühad
09:00 - 19:00

Teenused esinduses: Mykonos Lennujaam

Autorent Mykonose Lennujaamas Kreekas

Autorent Mykonose Lennujaamas Kreekas

Kui maandute Mykonose Lennujaamas, jätkake oma teekonda auto rentimisega Sixtist. Meie kvaliteetsete sõidukite valik on lai, leiate sealt kindlasti midagi teile sobivat. Pakkuda on kompaktsed ja ökonoomsed linnaautod, luksuslikemateks sõitudeks on valikus sportautod ja kabrioletid. Neljavoelised džiibid sobivad neile, kes reisivad suurema pagasiga või plaanivad sõita loodusesse. Mykonose Lennujaama autorent pakub ka lisasvarustust, mis muudavad teeloleku vaalgi mugavamaks. GPS-navigaatorid aitavad teil õigesse kohta jõuda, saadaval on laste turvatoolid ja -hällid, soovijatele jalgratta kinnitused. Erinevate kindlustuspakettide seast saate valida just teile sobiva. Tehke broneering vaid mõne klikiga internetis või mobiiliäpis või tulge Sixt autorenti Mykonose Lennujaama kohapeale!
Mykonose Lennujaama info Mykonos Lennujaam (JMK) asub Kreekas Mykonose saarel. Mykonose linna keskus jääb lennuväljast 4 kilomeetri kaugusele, auto rentimine on mugavaim viis teekonna alustamiseks. Lennujaam teenindab aastas üle 800 000 reisija, peamiselt toimuvad hooajalised lennud erinevatest Euroopa linnadest. Sixti esinduse leiate Mykonos Lennujaama saabuvate lendude hallist, kus teid ootab meie professionaalne meeskond, kes lahendab kõik autorendiga seotud küsimused ja leiab just teile sobivaima pakkumise!
Rendiautoga puhkust nautimas Mykonos on saar Egeuse meres Küklaadide saarestikus. Saare peamine majandusharu on turism, siin on puhkamiseks suurepärased võimalused igas vanuses inimesele. Linna arhitektuur lummab oma valgete majade ja kitsaste tänavatega. Eksootilised rannad kutsuvad nautima päikest ja merd, Super Paradise, Paradise ja Kalo Livadi on tuntuimad neist. Kasuta võimalust harrastad erinevaid veespordialasid. Saar on kuulus ka oma kosmopoliitse õhkkonna poolest, siin käib vilgas ööelu. Baarid ja tantsuklubid meelitavad kohale üle maailma tuntud DJ-sid, peod kestavad koiduni ja nii läbi terve suve. Nautige kohalikku kööki ja veini, selleks on palju võimalusi. Tutvuge kindlasti ka Mykonose kuulsate 16. sajandist pärit tuulikutega, külastage arheoloogia-, folkloori- ja meremuuseumi. Saarel on palju teha ja näha, parim viis ringi liikumiseks on rendiauto – nii ei pea te sõltuma kallitest taksodest ja ühistranspordist, vaid saate olla oma aja peremees. Sixt autorent garanteerib teile mugava ringiliiklemise otse Mykonose Lennujaamast!
Show more
Hea teada esindusest Mykonos Lennujaam rentides
Mis on esinduses Mykonos Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Mykonos Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Mykonos Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Mykonos Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid
Klientide hinnangud ja tagasiside
4,5
246 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(5,0)
Sixti esinduses
(4,7)
Sõiduki üleandmine
(4,7)
KKK rendi kohta rendikontoris Mykonos Lennujaam
Kas esinduses Mykonos Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Mykonos Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Mykonos Lennujaam

Näita rohkem