Autorent
Larnaca Lennujaam
Kokkuvarisemine
Küprose saar // Larnaca // Larnaca Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Larnaca Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Arrival Hall
  . Larnaca CY +357-25-257724
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: LCA
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.08:00 - 21:00
Riigipühad08:00 - 21:00
 
 24 h kättesaamine
24 h tagastus

Autorent Larnaca Lennujaamas Küprosel

Auto rentimine Larnaca Lennujaamast on mugav ja taskukohane. Kui te reisite Larnacale ja soovite rentida auto, siis see on imelihtne – startige peale lennujaamas maandumist Sixti rendiautoga. Meie valikust leiavad kõik endale meelepärase sõiduki, me pakume laias valikus erinevaid uusi mudeleid. On olemas sedaanid, luukpärad, džiibid, sportautod ja kabrioletid.  Esindatud on nii premium-klassi kui tavalised automargid. Sixt Larnaca Lennujaamas pakub rendiautole ka ekstravarustust. Õige tee leidmise muudab lihtsaks navigatsiooniseade, väikeste lastega reisijatele on olemas turvatoolid. Muidugi on saadaval ka erinevad kindlustuspaketid ning lisajuhi teenus, kui peaksite roolis olemisest väsima. Sixt autorent Larnaca Lennujaamast muudab teie reisi lihtsaks. Vaadake meie veebist uusimaid pakkumisi ja tehke broneering mõne klikiga või tulge esindusse kohapeale!

Tere tulemast Larnaca Lennujaama!

Larnaca Rahvusvaheline Lennujaam (LCA) on Küprose suurim lennujaam, mis jääb Larnaca linnast ligi 5 kilomeetrit lõuna poole – auto rentimine on kiireim viis stardiks. Iga-aastaselt käib sealt läbi ligi 5 miljonit lennureisijat. Sixt asub Larnaca Lennujaama saabumiste alas, seda on kerge märgata. Kui olete väljunud turvakontrollist, siis tunnete meid ära oranži tunnusvärvi järgi. Meie abivalmis meeskond ootab teid, et pakkuda suurepärast auto rentimise teenust. Pange tähele, et ettebroneerimisel valite kategooria, kuid mitte täpset rendiauto mudelit.

Nautige oma reisi Sixtiga

Larnaca on Küprose lõunarannikul asuv linn. Rendiauto on suurepärane viis nautimaks saareriigi erinevaid ajaveetmisviise. Larnaca on tuntud seal asuva kauni palmidega ääristatud rannapromenaadi tõttu, muidugi on ümbruses veel tohtult palju teisi kauneid kohti päikese nautimiseks. Hala Sultan Tekke mošee on üks moslemite tähtsamaid kirikuid. Sõitke Larnaca soolajärvede äärde, mis on koduks paljudele eksootilistele lindudele, nagu näiteks flamingodele. Linna kuulsaim kirik on aga Lazarose kirik, mis ehitati 9. sajandi lõpus. Stavrovouni on lühikese sõidu kaugusele jääv ajalooline Kreeka õigeusu klooster. Vahet pole, kuhu te suundute, Küprosel on kaunis loodus ja põnevad ajaloolised ehitised. Nautige ümbrust Sixt autorendiga Larnaca Lennujaamast!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.08:00 - 21:00
Riigipühad08:00 - 21:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Larnaca Lennujaam LCA Arrival Hall . Larnaca 34.872799, 33.607392 +357-25-257724

Sixt asukoht Larnaca Lennujaam LCA

Arrival Hall
. Larnaca
 
Telefoni nr. +357-25-257724

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h kättesaamine
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus