Autorent esinduses Larnaca Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Larnaca Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Larnaca Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Larnaca Lennujaam

Aadress

Arrival Hall, . Larnaca, Küprose saar
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
08:00 - 21:00
Riigipühad
08:00 - 21:00

Teenused esinduses: Larnaca Lennujaam

Autorent Larnaca Lennujaamas Küprosel

Autorent Larnaca Lennujaamas Küprosel

Auto rentimine Larnaca Lennujaamast on mugav ja taskukohane. Kui te reisite Larnacale ja soovite rentida auto, siis see on imelihtne – startige peale lennujaamas maandumist Sixti rendiautoga. Meie valikust leiavad kõik endale meelepärase sõiduki, me pakume laias valikus erinevaid uusi mudeleid. On olemas sedaanid, luukpärad, džiibid, sportautod ja kabrioletid.  Esindatud on nii premium-klassi kui tavalised automargid. Sixt Larnaca Lennujaamas pakub rendiautole ka ekstravarustust. Õige tee leidmise muudab lihtsaks navigatsiooniseade, väikeste lastega reisijatele on olemas turvatoolid. Muidugi on saadaval ka erinevad kindlustuspaketid ning lisajuhi teenus, kui peaksite roolis olemisest väsima. Sixt autorent Larnaca Lennujaamast muudab teie reisi lihtsaks. Vaadake meie veebist uusimaid pakkumisi ja tehke broneering mõne klikiga või tulge esindusse kohapeale!
Tere tulemast Larnaca Lennujaama! Larnaca Rahvusvaheline Lennujaam (LCA) on Küprose suurim lennujaam, mis jääb Larnaca linnast ligi 5 kilomeetrit lõuna poole – auto rentimine on kiireim viis stardiks. Iga-aastaselt käib sealt läbi ligi 5 miljonit lennureisijat. Sixt asub Larnaca Lennujaama saabumiste alas, seda on kerge märgata. Kui olete väljunud turvakontrollist, siis tunnete meid ära oranži tunnusvärvi järgi. Meie abivalmis meeskond ootab teid, et pakkuda suurepärast auto rentimise teenust. Pange tähele, et ettebroneerimisel valite kategooria, kuid mitte täpset rendiauto mudelit.
Nautige oma reisi Sixtiga Larnaca on Küprose lõunarannikul asuv linn. Rendiauto on suurepärane viis nautimaks saareriigi erinevaid ajaveetmisviise. Larnaca on tuntud seal asuva kauni palmidega ääristatud rannapromenaadi tõttu, muidugi on ümbruses veel tohtult palju teisi kauneid kohti päikese nautimiseks. Hala Sultan Tekke mošee on üks moslemite tähtsamaid kirikuid. Sõitke Larnaca soolajärvede äärde, mis on koduks paljudele eksootilistele lindudele, nagu näiteks flamingodele. Linna kuulsaim kirik on aga Lazarose kirik, mis ehitati 9. sajandi lõpus. Stavrovouni on lühikese sõidu kaugusele jääv ajalooline Kreeka õigeusu klooster. Vahet pole, kuhu te suundute, Küprosel on kaunis loodus ja põnevad ajaloolised ehitised. Nautige ümbrust Sixt autorendiga Larnaca Lennujaamast!
Show more

Hea teada esindusest Larnaca Lennujaam rentides

Mis on esinduses Larnaca Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Larnaca Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Larnaca Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Larnaca Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,7
241 hinnangu põhjal
Teenindus rendi ajal ja pärast seda
(4,9)
Sõiduki üleandmine
(4,9)
Tee Sixti
(4,8)

KKK rendi kohta rendikontoris Larnaca Lennujaam

Kas esinduses Larnaca Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Larnaca Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Larnaca Lennujaam

Näita rohkem