Autorent
Riga Lennujaam
Kokkuvarisemine
Läti // Marupe District // Riga Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Riga Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Riga International Airport
  1053 Riga LV +371-67-207121
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: RIX
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.08:00 - 24:00
Riigipühad08:00 - 24:00
 
 24 h tagastus

Autorent Riia Lennujaamas Lätis

Kui rendite auto Riia Lennujaamast, siis saate oma teekonda alustada stiilselt ja mugavalt. Sixtis on olemas rendiautod igale hinnaklassile ning kõik mudelid on uued ja kvaliteetsed. On olemas premium-brändide mudelid nagu BMW ja Mercedes-Benz. Olenevalt sellest, kui suur on teie seltskond, palju on teil pagasit ja mida teha soovite, pakume laia valikut erinevaid sedaane ja luukpärasid. Neile, kes soovivad luksuslikku sõidukogemust, on olemas sportautod ja kabrioletid. Lisaks sellele on valikus ka neljaveolised maasturid ning isegi minibussid ja veokid. Loomulikult saab juurde võtta ka vajaliku ekstravarustuse, mis teeb teie teel oleku veelgi meeldivamaks. Valikus on näiteks navigatsiooniseadmed ja laste turvatoolid. Kindlustuspakettide hulgast saate valida endale sobivaima ja on olemas ka lisajuhi teenus, kui peaksite sõidust puhata soovima. Selleks, et teie tee Riia Lennujaamast edasi oleks võimalikult mugav, kasutage Sixt autorenti!

Riia Lennujaama info

Riia Rahvusvaheline Lennujaam (RIX) on Baltikumi suurim, rendiauto lennujaamast viib teid kiiresti järgimisesse sihtpunkti. Marupe piirkonnas asuvast lennujaamast on Riia kesklinna 10 kilomeetrit. Sixti esinduse leiate saabumiste E-terminalist, tunnete Sixti ära oranži tunnusvärvi järgi. Seal ootavad teid meie abivalmis klienditeenindajad, et leida just teile sobiv pakkumine. Et reisiplaanide tegemine oleks võimalikult mugav, siis on rendiauto tagastamine Riia Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.

Rendiautoga Lätit avastamas

Läti pealinn Riia on tuntud kui äri- ja puhkusesihtkoht, kus toimub palju kultuurisündmusi. Minge jalutage keskaegses vanalinnas, kus asub ka St. Peetri kirik. Omaette vaatamisväärsus on ka Vabadussammas ning ajaloohuvilistel soovitame minna Okupatsioonimuuseumisse. Välja tasub eraldi tuua ka Portselanimuuseumi ja Filmimuuseumi, mis mõlemad on väga huvitava väljapanekuga. Riias on mitmeid art nouveau stiilis hooneid, mis jäävad samuti kesklinna. Auto rentimine on mugav viis ka linnast väljapoole jäävate kohtadega tutvumiseks – sõitke näiteks Baltikumi ühte kauneimasse kuurortlinna Jurmalasse. Riiast pooleteise tunni sõidu kaugusel Salacgrivas toimub kesksuviti Positivus Festival, mis toob kohale maailma paremikku kuuluvad artistid. Sixt autorent Riia Lennujaamast teeb reisi nautimise lihtsaks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.08:00 - 24:00
Riigipühad08:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Riga Lennujaam RIX Riga International Airport 1053 Riga 56.922050, 23.979506 +371-67-207121

Sixt asukoht Riga Lennujaam RIX

Riga International Airport
1053 Riga
 
Telefoni nr. +371-67-207121

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus