Autorent esinduses Riga Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Riga Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Riga Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Riga Lennujaam

Aadress

Riga International Airport, 1053 Riga, Läti
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
08:00 - 00:00
Riigipühad
08:00 - 00:00

Teenused esinduses: Riga Lennujaam

Autorent Riia Lennujaamas Lätis

Autorent Riia Lennujaamas Lätis

Kui rendite auto Riia Lennujaamast, siis saate oma teekonda alustada stiilselt ja mugavalt. Sixtis on olemas rendiautod igale hinnaklassile ning kõik mudelid on uued ja kvaliteetsed. On olemas premium-brändide mudelid nagu BMW ja Mercedes-Benz. Olenevalt sellest, kui suur on teie seltskond, palju on teil pagasit ja mida teha soovite, pakume laia valikut erinevaid sedaane ja luukpärasid. Neile, kes soovivad luksuslikku sõidukogemust, on olemas sportautod ja kabrioletid. Lisaks sellele on valikus ka neljaveolised maasturid ning isegi minibussid ja veokid. Loomulikult saab juurde võtta ka vajaliku ekstravarustuse, mis teeb teie teel oleku veelgi meeldivamaks. Valikus on näiteks navigatsiooniseadmed ja laste turvatoolid. Kindlustuspakettide hulgast saate valida endale sobivaima ja on olemas ka lisajuhi teenus, kui peaksite sõidust puhata soovima. Selleks, et teie tee Riia Lennujaamast edasi oleks võimalikult mugav, kasutage Sixt autorenti!
Riia Lennujaama info Riia Rahvusvaheline Lennujaam (RIX) on Baltikumi suurim, rendiauto lennujaamast viib teid kiiresti järgimisesse sihtpunkti. Marupe piirkonnas asuvast lennujaamast on Riia kesklinna 10 kilomeetrit. Sixti esinduse leiate saabumiste E-terminalist, tunnete Sixti ära oranži tunnusvärvi järgi. Seal ootavad teid meie abivalmis klienditeenindajad, et leida just teile sobiv pakkumine. Et reisiplaanide tegemine oleks võimalikult mugav, siis on rendiauto tagastamine Riia Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.
Rendiautoga Lätit avastamas Läti pealinn Riia on tuntud kui äri- ja puhkusesihtkoht, kus toimub palju kultuurisündmusi. Minge jalutage keskaegses vanalinnas, kus asub ka St. Peetri kirik. Omaette vaatamisväärsus on ka Vabadussammas ning ajaloohuvilistel soovitame minna Okupatsioonimuuseumisse. Välja tasub eraldi tuua ka Portselanimuuseumi ja Filmimuuseumi, mis mõlemad on väga huvitava väljapanekuga. Riias on mitmeid art nouveau stiilis hooneid, mis jäävad samuti kesklinna. Auto rentimine on mugav viis ka linnast väljapoole jäävate kohtadega tutvumiseks – sõitke näiteks Baltikumi ühte kauneimasse kuurortlinna Jurmalasse. Riiast pooleteise tunni sõidu kaugusel Salacgrivas toimub kesksuviti Positivus Festival, mis toob kohale maailma paremikku kuuluvad artistid. Sixt autorent Riia Lennujaamast teeb reisi nautimise lihtsaks!
Show more

Hea teada esindusest Riga Lennujaam rentides

Mis on esinduses Riga Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Riga Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Riga Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Riga Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,6
557 hinnangu põhjal
Sõiduk
(4,8)
Sixti esinduses
(4,6)
Tee Sixti
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Nissan Leaf 39kWh
Nissan Leaf 39kWh
BMW 5 Series 4x4 Aut. *GPS*
BMW 5 Series 4x4 Aut. *GPS*
VW Multivan Aut.
VW Multivan Aut.
BMW X5 4x4 *GPS* Aut.
BMW X5 4x4 *GPS* Aut.

KKK rendi kohta rendikontoris Riga Lennujaam

Kas esinduses Riga Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Riga Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?