Autorent
Kaunas Lennujaam
Kokkuvarisemine
Leedu // Kaunas // Kaunas Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Kaunas Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Oro uosto str. 4
  54460 Karmelava, Kaunas distr. LT +370-52395636
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: KUN
Lahtioleku ajad
Es. - Re.09:00 - 18:00
La. - Pü.10:00 - 17:00
Riigipühad10:00 - 17:00
 
 24 h tagastus

Auto rentimine Kaunase Lennujaamast

Sixt pakub Kaunase Lennujaamas autorenti kõigile, kes soovivad avastada ümbrust ja Leedut. Valikus on võimsad džiibid, mahukad luukpärad ja ökonoomsed linnaautod. Olemas on ka sportautod ja kabrioletid, kui soovite luksuslikku sõidukogemust. Kõik autod on kvaliteetsed ja uued, et teie teel oleks oleks mugav ja turvaline. Muidugi on võimalus ka lisavarustuse võtmiseks, nagu näiteks laste turvatool, navigatsiooniseade või jalgrattakinnitused. Kindlustunde tagamiseks on olemas erinevad kindlustuspaketid, kusjuures on olemas ka spetsiaalne alla 25-aastaste juhtide pakett. Kõik see on saadaval taskukohaste hindadega. Tehke broneering vaid mõne minutiga internetis või Sixti mobiilirakenduses ning võite kindel olla, et teie tee Kaunase Lennujaamast jätkub mugavalt ja stiilselt.

Kaunase Lennujaama (KUN) info

Kaunase Rahvusvaheline Lennujaam on suuruselt teine lennujaam Leedus. Lennujaam alustas tegevust 1988. aastal ja tänapäeval on sealt palju lennuühendusi firmal Ryanair. Kaunase kesklinn jääb 14 km kaugusele ja pealinn Vilnius on 100 km kaugusel – pole vahet, kuhu te teel olete, auto rentimine on mugav viis teekonna jätkamiseks. Teie mugavuse huvides on rendiauto kättesaamine ja tagastus Kaunase Lennujaamas võimalik 24 tundi ööpäevas. Pange tähele, et auto broneerimisel Kaunase Lennujaamast valite rendiauto kategooria, kuid mitte täpset mudelit.

Rendiautoga ümbrust avastamas

Kaunas on Läti keskosas asuv linn, mis on riigis elanike arvult teine. Linnas on palju põnevat teha ning auto rentimine Kaunase lennujaamast on selleks sobivaim transpordiviis. Ajaloohuvilisel soovitame külastada Pažaislisi kloostrit, Suure Vytautase sõjamuuseumit ja Kaunase lossi. Ninth Fort on tähelepanuväärne monument, mis on pühendatud natside ohvritele. Kohalik loomaaed on autoga kergesti ligipääsetav ja see sobib suurepäraselt aktiivse päeva veetmiseks kogu perega. Centras on kahe linna läbiva jõe, Nemunase ja Nerise vahele jääv rajoon, mis hõlmab endas nii kauni arhitektuuriga vanalinna kui ka uut linna, kus on palju poode, baare ja restorane. Laisvės Alėja on ilusa puudealleega jalakäijate peatänav, kus tasub teha jalutuskäik. Sixt autorent Kaunase lennujaamast on parim viis liiklemiseks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.09:00 - 18:00
La. - Pü.10:00 - 17:00
Riigipühad10:00 - 17:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Kaunas Lennujaam KUN Oro uosto str. 4 54460 Karmelava, Kaunas distr. 54.966930, 24.073866 +370-52395636

Sixt asukoht Kaunas Lennujaam KUN

Oro uosto str. 4
54460 Karmelava, Kaunas distr.
 
Telefoni nr. +370-52395636

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus