Autorent esinduses Kaunas Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Kaunas Lennujaam

* Hinnad arvutati 26.05.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Kaunas Lennujaam, alates 02.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Kaunas Lennujaam

Aadress

Oro uosto str. 4, 54460 Karmelava, Kaunas distr., Leedu
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
09:00 - 18:00
Laup - Pühap
10:00 - 17:00
Riigipühad
10:00 - 17:00

Teenused esinduses: Kaunas Lennujaam

Auto rentimine Kaunase Lennujaamast

Auto rentimine Kaunase Lennujaamast

Sixt pakub Kaunase Lennujaamas autorenti kõigile, kes soovivad avastada ümbrust ja Leedut. Valikus on võimsad džiibid, mahukad luukpärad ja ökonoomsed linnaautod. Olemas on ka sportautod ja kabrioletid, kui soovite luksuslikku sõidukogemust. Kõik autod on kvaliteetsed ja uued, et teie teel oleks oleks mugav ja turvaline. Muidugi on võimalus ka lisavarustuse võtmiseks, nagu näiteks laste turvatool, navigatsiooniseade või jalgrattakinnitused. Kindlustunde tagamiseks on olemas erinevad kindlustuspaketid, kusjuures on olemas ka spetsiaalne alla 25-aastaste juhtide pakett. Kõik see on saadaval taskukohaste hindadega. Tehke broneering vaid mõne minutiga internetis või Sixti mobiilirakenduses ning võite kindel olla, et teie tee Kaunase Lennujaamast jätkub mugavalt ja stiilselt.
Kaunase Lennujaama (KUN) info Kaunase Rahvusvaheline Lennujaam on suuruselt teine lennujaam Leedus. Lennujaam alustas tegevust 1988. aastal ja tänapäeval on sealt palju lennuühendusi firmal Ryanair. Kaunase kesklinn jääb 14 km kaugusele ja pealinn Vilnius on 100 km kaugusel – pole vahet, kuhu te teel olete, auto rentimine on mugav viis teekonna jätkamiseks. Teie mugavuse huvides on rendiauto kättesaamine ja tagastus Kaunase Lennujaamas võimalik 24 tundi ööpäevas. Pange tähele, et auto broneerimisel Kaunase Lennujaamast valite rendiauto kategooria, kuid mitte täpset mudelit.
Rendiautoga ümbrust avastamas Kaunas on Läti keskosas asuv linn, mis on riigis elanike arvult teine. Linnas on palju põnevat teha ning auto rentimine Kaunase lennujaamast on selleks sobivaim transpordiviis. Ajaloohuvilisel soovitame külastada Pažaislisi kloostrit, Suure Vytautase sõjamuuseumit ja Kaunase lossi. Ninth Fort on tähelepanuväärne monument, mis on pühendatud natside ohvritele. Kohalik loomaaed on autoga kergesti ligipääsetav ja see sobib suurepäraselt aktiivse päeva veetmiseks kogu perega. Centras on kahe linna läbiva jõe, Nemunase ja Nerise vahele jääv rajoon, mis hõlmab endas nii kauni arhitektuuriga vanalinna kui ka uut linna, kus on palju poode, baare ja restorane. Laisvės Alėja on ilusa puudealleega jalakäijate peatänav, kus tasub teha jalutuskäik. Sixt autorent Kaunase lennujaamast on parim viis liiklemiseks!
Show more

Hea teada esindusest Kaunas Lennujaam rentides

Mis on esinduses Kaunas Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Kaunas Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Kaunas Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Kaunas Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,9
175 hinnangu põhjal
Sixti esinduses
(5,0)
Sõiduki tagastamine
(5,0)
Sõiduki üleandmine
(4,9)

KKK rendi kohta rendikontoris Kaunas Lennujaam

Kas esinduses Kaunas Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Kaunas Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Kaunas Lennujaam

Näita rohkem