Autorent
Palanga Lennujaam
Kokkuvarisemine
Leedu // Palanga // Palanga Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Palanga Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Liepojos 1
  00169 Palanga LT +370-52395636
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: PLQ
Lahtioleku ajad
Es. - Re.09:00 - 18:00
La. - Pü.10:00 - 17:00
Riigipühad10:00 - 17:00
 
 24 h kättesaamine
24 h tagastus

Autorent Palanga Lennujaamas Leedus

Sixt pakub Palanga Lennujaamas taskukohast ja kvaliteetset autorenti. Valikus on erinevad sedaanid, luukpärad ning džiibid. Olemas on ka sportautod ja kabrioletid. Leiate nii luksusmarkide autosid kui ka ökonoomsemaid ja soodsamaid variante, kindlasti leiate midagi oma vajadustele ja eelarvele vastavat. Lisaks meie laiale autovalikule pakume me ka erinevaid lisasid, et teie auto rentimise kogemus oleks veelgi mugavam ning saaksite teel olemist nautida. Nende hulgas on näiteks piiramatu kilometraaž, navigatsioonisüsteemid ja ka erinevad kindlustuspaketid, mille hulgast saate valida endale sobivaima. On olemas ka spetsiaalselt alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Pange tähele, et sõiduki ettebroneerimisel Palanga Lennujaamast ei saa valida kindlat mudelit, vaid rendiauto kategooria.

Palanga Lennujaamast

Palanga Lennujaam on lühidalt lihtsalt PLQ. See on suuruselt kolmas lennujaam Leedus, mis teenindab peamiselt tšarterlende, kuid ka Euroopa vahelisi plaanipäraseid lende. Palanga linn jääb lennujaamast 7 kilomeetri kaugusele, kiireks stardiks on auto rentimine parim võimalus. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et aidata teid kõigis autorendiga seotud küsimustes. Teie mugavuse huvides on rendiauto tagastamine Palanga Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt. Sixt garanteerib, et saate kiirelt võtmed kätte ja rendiauto roolis teed jätkata.

Sixtiga Palangat avastamas

Palanga on Balti mere ääres asuv Leedu kuurort, mis on peamiselt tuntud oma ilusa ranna ja liivaluidete poolest. Auto rentimine on parim viis ümbrusega tutvumiseks, siis saate oma plaanid teha täpselt oma äranägemise järgi. Sõitke näiteks Birute mäe juurde, kus saate matkata ja mille otsas on väike kabel. Neile, kes soovivad nautida muusikat ja melu, on suurepäraseks valikuks Basanaviciuse tänav, kus on palju erinevaid klubisid ja baare. Külastage ainulaadset Merevaigu Muuseumit ja 19. sajandi keskel tegutsemist alustanud apteeki, mis töötab ka tänapäeval. Linnas on palju spasid, mis pakuvad lõõgastavaid protseduure ja lasevad teil aja maha võtta. 40 kilomeetri kaugusel asub Klaipeda linn, kus on tuntud merendusmuuseum ja palju muud põnevat. Sixt autorent Palanga Lennujaamast muudab reisi nautimise lihtsaks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.09:00 - 18:00
La. - Pü.10:00 - 17:00
Riigipühad10:00 - 17:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Palanga Lennujaam PLQ Liepojos 1 00169 Palanga 55.973056, 21.093611 +370-52395636

Sixt asukoht Palanga Lennujaam PLQ

Liepojos 1
00169 Palanga
 
Telefoni nr. +370-52395636

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h kättesaamine
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus