Autorent esinduses Palanga Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Palanga Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Palanga Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Palanga Lennujaam

Aadress

Liepojos 1, 00169 Palanga, Leedu
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
09:00 - 18:00
Laup - Pühap
10:00 - 17:00
Riigipühad
10:00 - 17:00

Teenused esinduses: Palanga Lennujaam

Autorent Palanga Lennujaamas Leedus

Autorent Palanga Lennujaamas Leedus

Sixt pakub Palanga Lennujaamas taskukohast ja kvaliteetset autorenti. Valikus on erinevad sedaanid, luukpärad ning džiibid. Olemas on ka sportautod ja kabrioletid. Leiate nii luksusmarkide autosid kui ka ökonoomsemaid ja soodsamaid variante, kindlasti leiate midagi oma vajadustele ja eelarvele vastavat. Lisaks meie laiale autovalikule pakume me ka erinevaid lisasid, et teie auto rentimise kogemus oleks veelgi mugavam ning saaksite teel olemist nautida. Nende hulgas on näiteks piiramatu kilometraaž, navigatsioonisüsteemid ja ka erinevad kindlustuspaketid, mille hulgast saate valida endale sobivaima. On olemas ka spetsiaalselt alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Pange tähele, et sõiduki ettebroneerimisel Palanga Lennujaamast ei saa valida kindlat mudelit, vaid rendiauto kategooria.
Palanga Lennujaamast Palanga Lennujaam on lühidalt lihtsalt PLQ. See on suuruselt kolmas lennujaam Leedus, mis teenindab peamiselt tšarterlende, kuid ka Euroopa vahelisi plaanipäraseid lende. Palanga linn jääb lennujaamast 7 kilomeetri kaugusele, kiireks stardiks on auto rentimine parim võimalus. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et aidata teid kõigis autorendiga seotud küsimustes. Teie mugavuse huvides on rendiauto tagastamine Palanga Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt. Sixt garanteerib, et saate kiirelt võtmed kätte ja rendiauto roolis teed jätkata.
Sixtiga Palangat avastamas Palanga on Balti mere ääres asuv Leedu kuurort, mis on peamiselt tuntud oma ilusa ranna ja liivaluidete poolest. Auto rentimine on parim viis ümbrusega tutvumiseks, siis saate oma plaanid teha täpselt oma äranägemise järgi. Sõitke näiteks Birute mäe juurde, kus saate matkata ja mille otsas on väike kabel. Neile, kes soovivad nautida muusikat ja melu, on suurepäraseks valikuks Basanaviciuse tänav, kus on palju erinevaid klubisid ja baare. Külastage ainulaadset Merevaigu Muuseumit ja 19. sajandi keskel tegutsemist alustanud apteeki, mis töötab ka tänapäeval. Linnas on palju spasid, mis pakuvad lõõgastavaid protseduure ja lasevad teil aja maha võtta. 40 kilomeetri kaugusel asub Klaipeda linn, kus on tuntud merendusmuuseum ja palju muud põnevat. Sixt autorent Palanga Lennujaamast muudab reisi nautimise lihtsaks!
Show more

Hea teada esindusest Palanga Lennujaam rentides

Mis on esinduses Palanga Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Palanga Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Palanga Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Palanga Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,9
96 hinnangu põhjal
Sõiduki tagastamine
(5,0)
Tee Sixti
(5,0)
Sixti esinduses
(5,0)

KKK rendi kohta rendikontoris Palanga Lennujaam

Kas esinduses Palanga Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Palanga Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Palanga Lennujaam

Näita rohkem