Autorent
Vilnius Lennujaam
Kokkuvarisemine
Leedu // Vilnius // Vilnius Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Vilnius Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Rodunios Kelias 1
  02189 Vilnius LT +370-52-395636
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: VNO
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.08:00 - 24:00
Riigipühad08:00 - 24:00
 
 24 h tagastus

Autorent Vilniuse Lennujaamas

Rentige auto Vilniuse Lennujaama Sixitist ja teie teekond saab mugava stardi. Kui olete lennukilt maha astunud, siis ootame teid, et teie reis jätkuks võimalikult sujuvalt. Pakume tasemel klienditeenindust ja kvaliteetseid sõidukeid. Pole vahet, kas suundute Vilniuse kesklinna või mujale Leedus – meie valikus on sõidukid alates neljaveolistest džiipidest kuni ökonoomsete linnaautodeni. Tahate nautida kiirust ja luksuslikku sõidukogemust? Selleks sobivad suurepäraselt premium-klassi sportautod või kabrioletid. Sixt pakub isegi mikrobusse ja veokeid. Muidugi on saadaval ka lisavarustus- ja teenused ning erinevad kindlustuspaketid. Tehke broneering vaid mõne klikiga internetis, mobiilirakenduses või tulge meie esindusse Vilniuse Lennujaamas. Oleme kindlad, et leiate just endale sobiva rendiauto. Kuid pange tähele, et auto ettebroneerimisel internetis valite sõiduki kategooria, mitte täpset mudelit.

Vilniuse Lennujaama info

Vilniuse Lennujaam (VNO) on Leedu suurim lennujaam ja see teenindab aastas ligi 3.3 miljonit reisijat. Lennujaam jääb Vilnuse kesklinnast 6 kilomeetri kaugusele – auto rentimine on parim viis edasi liikumiseks. Sixt autorendi leiate saabumiste hallist C, seal ootavad teid meie abivalmis klienditeenindajad, et saaksite kiiresti teele asuda. Et saaksite probleemideta oma reisiplaane teha, siis on rendiauto kättesaamine ja tagastus Vilniuse Lennujaamas võimalik 24 tundi ööpäevas.

Mida teha ja näha Vilniuses

Auto rentimine Vilniuse Lennujaamast annab võimaluse oma plaane ja aega ise sättida, et Leedu pealinnaga tutvuda. Vilniuse vanalinn on UNESCO maailmapärandite nimekirjas ning seal on kaunis ja mitmekülgne arhitektuur. Linnas on kokku 65 kaunist kirikut, minge vaadake kindlasti Vilnia jõe kaldal asuvat St. Anne gooti stiilis kirikut. Muuseumite hulgast tasuvad eraldi ära mainimist Genotsiidiohvrite Muuseum ja Leedu Rahvamuuseum. Bernardinai ühendab endas botaanikaaia, suure pargi ning isegi tenniseväljakud. Akropolise kaubanduskeskus on üks linna suurimaid, kui soovite šopata. Sõitke rendiautoga Žalieji Ežerai roheliste järvede juurde, mis on kauni loodusega kuuest järvest koosnev ala, mis jääb Verkiai regionaalpargi alale. Sixt autorent Vilniuse Lennujaamast aitab teil reisist maksimumi võtta!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.08:00 - 24:00
Riigipühad08:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Vilnius Lennujaam VNO Rodunios Kelias 1 02189 Vilnius 54.642874, 25.277304 +370-52-395636

Sixt asukoht Vilnius Lennujaam VNO

Rodunios Kelias 1
02189 Vilnius
 
Telefoni nr. +370-52-395636

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus