Autorent esinduses Vilnius Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Vilnius Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Vilnius Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Vilnius Lennujaam

Aadress

Rodunios Kelias 1, 02189 Vilnius, Leedu
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
08:00 - 00:00
Riigipühad
08:00 - 00:00

Teenused esinduses: Vilnius Lennujaam

Autorent Vilniuse Lennujaamas

Autorent Vilniuse Lennujaamas

Rentige auto Vilniuse Lennujaama Sixitist ja teie teekond saab mugava stardi. Kui olete lennukilt maha astunud, siis ootame teid, et teie reis jätkuks võimalikult sujuvalt. Pakume tasemel klienditeenindust ja kvaliteetseid sõidukeid. Pole vahet, kas suundute Vilniuse kesklinna või mujale Leedus – meie valikus on sõidukid alates neljaveolistest džiipidest kuni ökonoomsete linnaautodeni. Tahate nautida kiirust ja luksuslikku sõidukogemust? Selleks sobivad suurepäraselt premium-klassi sportautod või kabrioletid. Sixt pakub isegi mikrobusse ja veokeid. Muidugi on saadaval ka lisavarustus- ja teenused ning erinevad kindlustuspaketid. Tehke broneering vaid mõne klikiga internetis, mobiilirakenduses või tulge meie esindusse Vilniuse Lennujaamas. Oleme kindlad, et leiate just endale sobiva rendiauto. Kuid pange tähele, et auto ettebroneerimisel internetis valite sõiduki kategooria, mitte täpset mudelit.
Vilniuse Lennujaama info Vilniuse Lennujaam (VNO) on Leedu suurim lennujaam ja see teenindab aastas ligi 3.3 miljonit reisijat. Lennujaam jääb Vilnuse kesklinnast 6 kilomeetri kaugusele – auto rentimine on parim viis edasi liikumiseks. Sixt autorendi leiate saabumiste hallist C, seal ootavad teid meie abivalmis klienditeenindajad, et saaksite kiiresti teele asuda. Et saaksite probleemideta oma reisiplaane teha, siis on rendiauto kättesaamine ja tagastus Vilniuse Lennujaamas võimalik 24 tundi ööpäevas.
Mida teha ja näha Vilniuses Auto rentimine Vilniuse Lennujaamast annab võimaluse oma plaane ja aega ise sättida, et Leedu pealinnaga tutvuda. Vilniuse vanalinn on UNESCO maailmapärandite nimekirjas ning seal on kaunis ja mitmekülgne arhitektuur. Linnas on kokku 65 kaunist kirikut, minge vaadake kindlasti Vilnia jõe kaldal asuvat St. Anne gooti stiilis kirikut. Muuseumite hulgast tasuvad eraldi ära mainimist Genotsiidiohvrite Muuseum ja Leedu Rahvamuuseum. Bernardinai ühendab endas botaanikaaia, suure pargi ning isegi tenniseväljakud. Akropolise kaubanduskeskus on üks linna suurimaid, kui soovite šopata. Sõitke rendiautoga Žalieji Ežerai roheliste järvede juurde, mis on kauni loodusega kuuest järvest koosnev ala, mis jääb Verkiai regionaalpargi alale. Sixt autorent Vilniuse Lennujaamast aitab teil reisist maksimumi võtta!
Show more

Hea teada esindusest Vilnius Lennujaam rentides

Mis on esinduses Vilnius Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Vilnius Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Vilnius Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Vilnius Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,7
728 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(5,0)
Sixti esinduses
(4,9)
Sõiduk
(4,8)

KKK rendi kohta rendikontoris Vilnius Lennujaam

Kas esinduses Vilnius Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Vilnius Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Vilnius Lennujaam

Näita rohkem