Autorent
Mauritius Lennujaam
Kokkuvarisemine
Mauritius // Plaisance // Mauritius Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Mauritius Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Sir Seewoosagur Ramgoolam AP
  51520 Plaisance, Mauritius MU +230-52509999
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: MRU
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.00:00 - 24:00
Riigipühad00:00 - 24:00
 
 24 h kättesaamine
24 h tagastus

Sixt autorent Mauritiuse Lennujaamas

Auto rentimine Mauritiuse Lennujaamast on suurepärane viis oma reisi alustamiseks, kui suundute kuuma päikese alla. Meie Mauritiuse esindusest saate valida enda eelarvele ja vajadustele vastava auto, olgu selleks luksusmudel või ökonoomne sõiduk. Muidugi saate juurde võtta vajaliku lisavarustuse. Navigatsioonisüsteemid aitavad probleemideta oma tee leida ning laste turvatoolid ja -hällid muudavad teie teekonna turvaliseks. Erinevate kindlustuspakettide hulgast saate valida just enda vajadustele vastava, saadaval on ka spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Pange tähele, et Mauritiuse Lennujaamast auto broneerimisel ei tagata kindlat rendiauto mudelit, vaid sõiduki kategooria.

Mauritiuse Lennujaama (MRU) info

Mauritiuse Lennujaam on tuntud ka Sir Seewoosagur Ramgoolami rahvusvahelise lennujaamana. See asub riigi kaguosas ning on suurim kohalik lennujaam. Sixt autorendi esinduse leiate Mauritiuse Lennujaama saabumiste hallist ning teie mugavamaks teenindamiseks on võimalik auto kättesaamine või tagastus ka väljaspool teeninduse lahtiolekuaegu. Pealinn Port Louis asub lennujaamast 48 kilomeetri kaugusel. Saareriigis on üks peamine maantee, mis ühendab lennujaama kõikide suuremate linnadega, seega on just rendiauto võtmine otse Mauritiuse Lennujaamast parim viis ringi liikumiseks!

Rendiautoga Mauritiust avastamas

Mauritius on India ookeanis asuv saareriik, mis on tuntud oma ilusate randade, riffide ja laguunide poolest. Pindalalt on saar üsna väike, kogu saare risti läbi sõitmine võtab vaid poolteist tundi. Seega saate kindel olla, et rendiautoga saart avastades jõuate õhtuks oma majutuspaika tagasi. Põhjarannikul asub kuulus turistide ala Grand Baie, mille helesinine meri võtab sõnatuks. Lõuna poole jääb aga Black River Gorges rahvuspark, mille rohelus ja eksootiline loodus on kohustuslik ära näha. Auto rentimine annab teile vabaduse nautida selle saare imelisi pärle just omas tempos, see muudab kogu reisi äärmiselt nauditavaks. Minge paadilesõidule Tamarini lahele, kus on võimalik näha vabas looduses ujuvaid delfiine. Chamareli juga on aga looduse meistriteos. Aktiivsetele puhkajatele on hulgaliselt võimalusi surfamiseks ja teisteks veespordi aladeks. Liikuge stressivabalt oma käsutuses oleva autoga ja muutke reis meeldejäävaks kasutades Sixt autorenti Mauritiuse Lennujaamas!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.00:00 - 24:00
Riigipühad00:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Mauritius Lennujaam MRU Sir Seewoosagur Ramgoolam AP 51520 Plaisance, Mauritius -20.430000, 57.683056 +230-52509999

Sixt asukoht Mauritius Lennujaam MRU

Sir Seewoosagur Ramgoolam AP
51520 Plaisance, Mauritius
 
Telefoni nr. +230-52509999

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 24 h kättesaamine
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus