Autorent
Alta Lennujaam
Kokkuvarisemine
Norra // Alta // Alta Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Alta Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Alta Lufthavn
  9515 Alta NO +47-99300110
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: ALF
Lahtioleku ajad
Es. - Re.06:00 - 23:00
Pü.08:30 - 23:00
 
 24 h tagastus

Autorent Alta Lennujaamas Norras

Kui reisite Norra põhjaosasse, siis Sixt autorent Alta Lennujaamas ootab teid, pole vahet kas reisite töö või lõbu eesmärgil. Broneeringu tegemine on imelihtne, vaadake meie veebist pakkumisi ja valige just endale sobiv rendiauto. Meie juurest leiate luukpärad, mis mahutavad hulga pagasit ja sedaanid alates kompaktsetest linnaautodest kuni lukususliku salongiga sõidukiteni. Kui soovite võimsust ja nelikvedu, siis on olemas džiibid. Olemas on ka veokid ja mikrobussid, kui transpordite suuremaid esemeid või reisite koos suurema grupiga. Auto rentimise Alta Lennujaama Sixtist muudab veelgi mugavamaks ekstravarustuse rent. Kui olete piirkonnas esimest korda, siis tuleb kasuks navigatsiooniseade. Väiksed lapsed on kohustuslik kinnitada nõuetekohasesse turvatooli. Kõik meie autod tulevad standardkindlustusega, kuid soovi korral saate valida ka täiendatud kindlustuspaketi.

Alta Lennujaama info

Alta Lennujaam on rahvusvahelise lühendi järgi ALF. See Finnmarko maakonnas asuv lennujaam on regiooni suurim. Väljuvad regulaarsed lennud Norra pealinna Oslosse ning ka Tromsøsse ja ka tšarterlennud mõnedesse Euroopa linnadesse. Auto rentimine Alta Lennujaamast on parim viis edasi liikumiseks, ükskõik kuhu te suundute, näiteks Alta keskus on nelja kilomeetri kaugusel. Sixti meeskond ootab teid, et teie auto rentimise kogemus oleks võimalikult meeldiv. Selleks, et saaksite stressivabalt reisi planeerida, on rendiauto kättesaamine ja tagastus Alta Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.

Vaatamisväärsused ja tegevused ümbruses

Kui olete maandunud Alta Lennujaamas, siis auto rentimine viib teid mugavalt kõikidesse ümbruse avastamist väärt paikadesse. Minge Altas asuvasse muuseumisse, kus saab tutvuda tuhandete aastate tagant pärinevate nikerdiste ja palju muuga. See Põhja-Norras asuv piirkond võlub oma suurepärase loodusega, sõitke Seilandi rahvusparki, kus on kaunis nii talvel kui ka suvel. On võimalus kohata isegi põhjapõtru! Norra on kuulus ka vaimustava loodusime poolest, milleks on virmalised. Altas asub üks vanimaid virmaliste vaatlemiste keskustest, mis kannab nime Nordlyskatedralen. Sõitke ka mere või kohalike jõgede äärde, kus on väga populaarne tegevus kalapüük. Nautige Norrat Sixt autorendiga Alta Lennujaamast!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.06:00 - 23:00
Pü.08:30 - 23:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Alta Lennujaam ALF Alta Lufthavn 9515 Alta 69.978800, 23.352700 +47-99300110

Sixt asukoht Alta Lennujaam ALF

Alta Lufthavn
9515 Alta
 
Telefoni nr. +47-99300110

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus