Autorent
Haugesund Lennujaam
Kokkuvarisemine
Norra // Avaldsnes // Haugesund Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Haugesund Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Helganesveien 350
  4262 Avaldsnes NO +47-40013269
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: HAU
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00
 
 24 h kättesaamine
24 h tagastus

Sixt autorent Haugesundi Lennujaamas Norras

Auto rentimine Haugesundi Lennujaamast on suurepärane viis selle linna ja ümbruskonnaga tutvumiseks. Kui otsustate auto rentida Sixtist, siis ootavad teid ees kvaliteetseid sedaanid või luukpärad, mis teevad reisil liiklemise sujuvaks. Neile, kes reisivad suurema grupiga, on olemas minibussid. Looduse nautlejatele on valikus võimsad 4x4 d%u017Eiibid. Lisaks sellele on valikus ka veokid. Saadaval on nii ökonoomsed sõidukid kui ka luksusmargid. Auto rentimine Haugesundi Lennujaamast on vaid mõne kliki kaugusel, kui te teete oma broneeringu internetis või mobiiliäpi vahendusel. Saate oma reisi veelgi hõlbustada, kasutades valikus olevat mõistliku hinnaga lisavarustust, nagu näiteks laste turvatoolid- või hällid ja navigatsiooniseadmed. Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid, mis annavad teile turvatunde, kusjuures on olemas ka spetsiaalne noortele juhtide mõeldud kindlustus.

Haugesundi Lennujaamast

Haugesundi Lennujaam (HAU) asub Lääne-Norras Rogalandi rajoonis, selle lähedale jääb populaarne reisijate sihtkoht Avaldsnes. Lennujaama läbib igal aastal üle poole miljoni kliendi. Sinna lendavad lennud üle kogu mandri-Euroopa; mõned näited on London, Kopenhaagen, Gdansk ja Pisa. On olemas ka hooajalised lennud populaarsetesse Vahemere kohtade vahel nagu Hispaania. Lennujaam avati 1975. aastal ja nüüd on see üks külastatumaid lennujaamasid Norras. Sixt autorent pakub Haugesundi Lennujaamast mugavat teenust, mis muudab sealt edasi liikumise kiireks ja stressivabaks. Auto kättesaamine ja tagastus on võimalik 24 tundi ööpäevas.

Mida teha Avaldsnesis ja selle ümbruses

Ümbrusesse jääb mitmeid huvitavaid vaatamisväärsusi ja toredaid üritusi. Haugesundis toimub iga aastal kuulus traditsioonilise jazzi festival Sildajazz, kus astuvad üles nii kohalikud kui rahvusvahelised esinejad. Piirkond, mida tuntakse Rogalandina, on koduks iga-aastasele Norra filmifestivalile, mida peeti esmakordselt 1973. aastal. Avaldsnesi lähedusse jäävates kohtades on suur ajalooline tähtsus. Nende hulgas on näiteks viikingite mälestised. Autorent Haugesundi Lennujaamast võimaldab reisijatel kiiresti jõuda rannikujooneni, et nautida põliseid Skandinaavia randasid. Pole vahet kuhu te täpselt suundute, rendiauto Haugesundi Lennujaamast on parim viis oma reis meeldejäävaks muuta!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Haugesund Lennujaam HAU Helganesveien 350 4262 Avaldsnes 59.345030, 5.214600 +47-40013269

Sixt asukoht Haugesund Lennujaam HAU

Helganesveien 350
4262 Avaldsnes
 
Telefoni nr. +47-40013269

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h kättesaamine
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus