Autorent
Bardufoss Lennujaam
Kokkuvarisemine
Norra // Bardufoss // Bardufoss Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Bardufoss Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Bardufoss Airport
  9325 Bardufoss NO +47-77830925
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: BDU
Lahtioleku ajad
Es. - Ne.08:00 - 19:00
Re.08:00 - 21:00
Pü.14:00 - 20:00
Riigipühad10:00 - 18:00
 
 24 h tagastus

Autorent Bardufossi Lennujaamas Norras

Alustage oma reisi auto rentimisega Sixti esindusest Bardufossi Lennujaamas. Meie juures ootab teid lai valik sõidukeid alates ökonoomsetest linnaautodest kuni võimsate neljaveoliste džiipideni. Suuremad grupid või perega reisijad mahutavad ennast koos pagasiga aga luukpära mudelitesse või hoopis mikrobussidesse. Olemas on isegi veokid, kui peaksite transportima suuri esemeid. Loomulikult on teil võimalus oma rendiautole juurde valida ekstravarustust, nagu näiteks navigatsioonisüsteem või lapse turvatool. Kasutada saab ka lisajuhi teenust, kui te soovite roolis olemisest puhata. Lihtsalt märkige rendilepingusse, kes rooli istuvad. Turvatunde tagamiseks on saadaval erinevad kindlustuspaketid, olemas on ka spetsiaalne alla 25-aastaste juhtide kindlustus. Kui rendite auto Bardufossi Lennujaama Sixtist, siis võite kindel olla, et teie auto on suurepärases korras, mõistliku hinnaga ja kvaliteetne.

Bardufossi Lennujaama info

Bardufossi Lennujaam (lühidalt BDU) asub Põhja-Norras Målselvis. Seda kasutavad ka Norra Kuninglikud Õhujõud ning see oli aktiivselt kasutuses Teise maailmasõja ajal. Peale seda sai lennujaam investeeringuid 90ndatel ning nüüd väljuvad sealt regulaarsed lennud riigi pealinna Oslosse. Jätke broneeringut tehes oma saabumise aeg ja Sixti meeskonnaliige ootab teid, et saaksite Bardufossi Lennujaamast rendiauto roolis aega kulutamata startida. Rendiauto tagastamine on võimalik ööpäevaringselt, et saaksite muretult oma reisiplaane teha.

Sixtiga ümbrust avastamas

Bardufossi Lennujaam asub samanimelise linna lähedal Põhja-Norras. Selle piirkonna elanikkond on vaid umbes 2500 inimest, mis muudab selle väga vaikseks ja rahulikuks kohaks ning see on ideaalne looduse nautimiseks. Auto rentimine on piirkonnas liiklemiseks parim valik, sest paljude kohtade vahel ühistranspordiühendus lihtsalt puudub. Rentige peale maandumist Sixtist auto ja sõitke ringi maalilises ümbruses. Kellel veab, siis on võimalus näha virmalisi. Võtke ette ka sõit Norra rannikule, seal on võimalusi kalastamiseks. Kui soovite nautida linnamelu, siis minge aga Tromsøsse. Sinna on umbes kahe tunni pikkune sõit ning seal on palju muuseume ja restorane. Võtke Norrast maksimum Sixt autorendiga Bardufossi Lennujaamast! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Ne.08:00 - 19:00
Re.08:00 - 21:00
Pü.14:00 - 20:00
Riigipühad10:00 - 18:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Bardufoss Lennujaam BDU Bardufoss Airport 9325 Bardufoss 69.055758, 18.540356 +47-77830925

Sixt asukoht Bardufoss Lennujaam BDU

Bardufoss Airport
9325 Bardufoss
 
Telefoni nr. +47-77830925

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus