Autorent
Bergen Flesland Lennujaam
Kokkuvarisemine
Norra // Bergen // Bergen Flesland Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Bergen Flesland Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Flyplassvegen 555
  5258 Bergen NO +47-98205852
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: BGO
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00
 
 24 h tagastus

Sixt autorent Bergen Fleslandi Lennujaamas Norras

Kui saabute Bergen Fleslandi Lennujaama, siis Sixt autorent võimaldab teil oma reisi kiiresti ja mugavalt jätkata. Kui otsustate auto rentida Sixtist, siis ootavad teid ees kvaliteetseid autod, nii luksuslikud mudelid kui ka ökonoomsed sõidukid. Neile, kes reisivad suurema grupiga, on olemas minibussid. Valikust ei puudu ka neljaveolised džiibid. Kui peate transportima suuri asju, siis on saadaval ka veoautorent. Auto rentimine Bergen Fleslandi Lennujaamast on vaid mõne kliki kaugusel, kui te teete oma broneeringu internetis või mobiilirakenduse vahendusel. Saate oma reisi veelgi hõlbustada, kasutades valikus olevat soodsa hinnaga lisavarustust, nagu näiteks laste turvatoolid- ja hällid või navigatsiooniseadmed. Pange tähele, et ette broneerimisel saate valida sõiduki kategooria, kuid mitte täpse mudeli. Turvatunde tagamiseks on saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid, kusjuures on olemas ka spetsiaalne alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus.

Tere tulemast Bergen Fleslandi Lennujaama

Bergen Fleslandi Lennujaam (BFA) asub Bergeni linnast 18 kilomeetri kaugusel. Meie esinduse leiate saabumiste hallist, see asub väljapääsust paremat kätt. Auto rentimiseks Bergeni Lennujaamast vajate kehtivat isikutunnistust ja autojuhiluba, kui see kõik on olemas siis aitavad meie klienditeenindajad leida just teile vajadustele vastava masina koos soovitud lisadega ning oletegi stardiks valmis. Rendiauto on ümbruse avastamiseks parim viis!

Mida Bergenis ja Norras teha

Olete Bergenis esimest korda? Suurepärane, sest ümbruses on palju avastamist! Bergen asub Norra edelaosas ning seda ümbritsevad fjordid ja mäed. Loodus on seal lausa lummav ja autoga saate sõita nii ümbritsevatesse linnadesse kui ka vaiksesse loodusesse. Bergeni lähedal asub võimas Bergeni kindlus Bergenhus. Linnas on kultuur tähtsal kohal, külastada tasub näiteks Griegi kontsertihalli. Kui te armastate jalgpalli, siis Branni staadionil toimuvad mängud, mis on populaarsed ja tihti välja müüdud. Ulriken on seitsmest Bergenit ümbritsevast mäes kõige kõrgem, kuhu tippu viib teid kaabeltramm ning sealt avaneb vaade kogu ümbrusele. Mida iganes te ei plaaniks, rendiauto Bergen Fleslandi Lennujaamast viib teid mugavalt sihtkohta!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Bergen Flesland Lennujaam BGO Flyplassvegen 555 5258 Bergen 60.287694, 5.232008 +47-98205852

Sixt asukoht Bergen Flesland Lennujaam BGO

Flyplassvegen 555
5258 Bergen
 
Telefoni nr. +47-98205852

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus