Autorent esinduses Bergen Flesland Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Bergen Flesland Lennujaam

* Hinnad arvutati 08.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Bergen Flesland Lennujaam, alates 15.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Bergen Flesland Lennujaam

Aadress

Flyplassvegen 555, 5258 Bergen, Norra
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
07:00 - 00:00
Riigipühad
07:00 - 00:00

Teenused esinduses: Bergen Flesland Lennujaam

Sixt autorent Bergen Fleslandi Lennujaamas Norras

Sixt autorent Bergen Fleslandi Lennujaamas Norras

Kui saabute Bergen Fleslandi Lennujaama, siis Sixt autorent võimaldab teil oma reisi kiiresti ja mugavalt jätkata. Kui otsustate auto rentida Sixtist, siis ootavad teid ees kvaliteetseid autod, nii luksuslikud mudelid kui ka ökonoomsed sõidukid. Neile, kes reisivad suurema grupiga, on olemas minibussid. Valikust ei puudu ka neljaveolised džiibid. Kui peate transportima suuri asju, siis on saadaval ka veoautorent. Auto rentimine Bergen Fleslandi Lennujaamast on vaid mõne kliki kaugusel, kui te teete oma broneeringu internetis või mobiilirakenduse vahendusel. Saate oma reisi veelgi hõlbustada, kasutades valikus olevat soodsa hinnaga lisavarustust, nagu näiteks laste turvatoolid- ja hällid või navigatsiooniseadmed. Pange tähele, et ette broneerimisel saate valida sõiduki kategooria, kuid mitte täpse mudeli. Turvatunde tagamiseks on saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid, kusjuures on olemas ka spetsiaalne alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus.
Tere tulemast Bergen Fleslandi Lennujaama Bergen Fleslandi Lennujaam (BFA) asub Bergeni linnast 18 kilomeetri kaugusel. Meie esinduse leiate saabumiste hallist, see asub väljapääsust paremat kätt. Auto rentimiseks Bergeni Lennujaamast vajate kehtivat isikutunnistust ja autojuhiluba, kui see kõik on olemas siis aitavad meie klienditeenindajad leida just teile vajadustele vastava masina koos soovitud lisadega ning oletegi stardiks valmis. Rendiauto on ümbruse avastamiseks parim viis!
Mida Bergenis ja Norras teha Olete Bergenis esimest korda? Suurepärane, sest ümbruses on palju avastamist! Bergen asub Norra edelaosas ning seda ümbritsevad fjordid ja mäed. Loodus on seal lausa lummav ja autoga saate sõita nii ümbritsevatesse linnadesse kui ka vaiksesse loodusesse. Bergeni lähedal asub võimas Bergeni kindlus Bergenhus. Linnas on kultuur tähtsal kohal, külastada tasub näiteks Griegi kontsertihalli. Kui te armastate jalgpalli, siis Branni staadionil toimuvad mängud, mis on populaarsed ja tihti välja müüdud. Ulriken on seitsmest Bergenit ümbritsevast mäes kõige kõrgem, kuhu tippu viib teid kaabeltramm ning sealt avaneb vaade kogu ümbrusele. Mida iganes te ei plaaniks, rendiauto Bergen Fleslandi Lennujaamast viib teid mugavalt sihtkohta!
Show more

Hea teada esindusest Bergen Flesland Lennujaam rentides

Mis on esinduses Bergen Flesland Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Bergen Flesland Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Bergen Flesland Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Bergen Flesland Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,4
410 hinnangu põhjal
Sixti esinduses
(4,6)
Teenindus rendi ajal ja pärast seda
(4,6)
Sõiduk
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Porsche Taycan
Porsche Taycan
Ford Explorer 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.

KKK rendi kohta rendikontoris Bergen Flesland Lennujaam

Kas esinduses Bergen Flesland Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Bergen Flesland Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Bergen Flesland Lennujaam

Näita rohkem